Alışveriş Blogu

10 TL Altı 7 İlginç Ürün, Yorumlarla İlginç Ürünler

Alışveriş kategorisinde bir liste hazırladım. 10 TL'nin Altına Alabileceğiniz 7 İlginç Ürün listesi ya da kısaca 10 TL Altı İlginç Ürünler

Kış ayları yaklaştıkça, evde geçen akşam sayısı da artıyor. Peki bu kışı daha nasıl keyiflendirebiliriz? 10 TL altı bütçe ile alabileceğiniz 10 ilginç ürünü Alışveriş kategorisinde derledim.

1. Etobur Bitki Yetiştirme Kiti – Venus Fly Trap

Etobur Bitki Venus Fly Trap

İlgili Blog İçerikleri

Gittigidiyor gibi platformlarda 9 TL civarına bulabileceğiniz bu yetiştirme kitleri bir konserveden ibaret. İçerisinde özel toprağı ve poşet içerisinde tohumları bulunuyor. Hem güzel bir kış hobisi için, hem de yaz gelmeden sineklere hazırlık yapmak için son derece faydalı bir ürün.


2. Kağıt Sabun – Paper Soap

Kağıt Sabun

Tutyakala, N11 ve süpermarketlerden alabileceğiniz bu ilginç sabunlar, tam çantaya atmalık türden. Bu tek kullanımlık sabunlar hem çok ilginç, hem hijyenik, hem de oldukça pratik.


3. Sihirli Yumurta – Magic Egg

Sihirli Yumurta

İçerisinde fasulye yetişen bu yumurtalar mesaj veriyor. İster seni seviyorum yazılı bir sürpriz, isterseniz en yakın arkadaşınız için başarılar dileği. Bu ürün de Buldumbuldum, N11 gibi bazı platformlarda satılıyor ve fiyatı 8-9 TL civarı.


4. Sönmeyen Mum – Magic Relighting Candle

Sönmeyen Mum

Bu ilginç ürün tam bir şaka malzemesi. Ya da bitmeyen bir doğum günü… Sönmeyen sihirli mum olarak adlandırılan bu ürün N11, Buldumbuldum gibi platformlarda 10 TL’nin altına alınabiliyor.


5. Dolar Not Defteri – Dollar Block Notes

Dolar Not Defteri

Oldukça ilginç ve havalı bir ürün. Alışveriş listenizi bu dolarlara yazmak nasıl olurdu? Özellikle de okul ya da iş arkadaşınıza acil bir not bırakmanız gereken durumlarda iletmek istediğiniz mesaj ayrı bir değer kazanacak. Bu not defteri 5 ile 10 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.


6. Kolay Poşet Taşıyıcısı – One Trip Grip

Kolay Poşet Taşıyıcısı

Pazar ve market alışverişleri artık daha kolay. Alışveriş dostu bu pratik ürün 3 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Oldukça pratik bu ürünün onlarca rengi bulunabiliyor. Ayrıca bazı sitelerde toptan satış da var. 10 TL altı ürünlerden en çok işe yarayanı diyebilirim.


7. Bisküvi Not Defteri – Round Lovely Biscuits

Bisküvi Not Defteri

Instagram hesabınızın vazgeçilmez ürünü olacak. Yanına bir kalem ve bir kahve koyup fotoğraflayabileceğiniz bu harika not defterleri 5 TL ile 10 TL arasında, N11, Buldumbuldum, Hepsiburada, Gittigidiyor, Woohoobox gibi alışveriş sitelerinde satılmakta. 10 TL altı bir ücretle alabileceğiniz en güzel ve tatlı ürün bu olsa gerek.

 

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir