Alışveriş Blogu

100 TL Altı 7 İlginç Ürün

İlginç ürünleri dekor olarak kullanabileceğiniz gibi hediye olarak da tercih edebilirsiniz. İşte 100 TL altı ilginç ürünler listesi!

İlginç ürünler derlediğim bu formatta bugün 100 TL altı 7 ilginç ürün listeledim. Daha önce 10 TL Altı, 20 TL Altı ve 50 TL Altı içeriklerimi de hazırlamıştım. 100 TL ve altı fiyat etiketine sahip, ilginç bulduğum ürünleri listelemeye başlayalım.

1. Funko Pop Figür

Funko Pop Figür

İlgili Blog İçerikleri

Funko Pop figürler son zamanlarda oldukça popüler olmaya başladı. Bunda tabi ki oyun kültürü ve alt kültürlere ait figürlerin lisanslanmasının da etkisi var. Örneğin League of Legends ürünleri içerisinde bahsettiğim League of Legends figürleri de var, Deadpool filmine ait figürler de. Bu harika figürlerin fiyatı 79,90 TL. Ülkemizde de E-GameShop resmi ve lisanslı Funko Pop ürünleri satıyor ve 100’den fazla çeşide sahipler.

2. Füze Termos

Füze Termos

Bu ilginç termos kupa füze şeklinde. Roket kupa olarak da bilinen ürünün satış fiyatı 69,90 TL. Dışarıdan bakıldığında kupa olduğu neredeyse hiç belli olmuyor ve ilgilerin tamamını üzerinize çekme garantisi veriyor. Düşünsenize, spor salonuna bu harika Missile Cup ile gittiğinizi… E-GameShop’ta da satılan ürün en çok satanlardan bir tanesi.

3. League of Legends Peluş Oyuncaklar

League of Legends Peluşları

Overwatch, League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Minecraft ve Deadpool gibi bir çok oyunun ya da filmin peluş oyuncağı bulunmakta. Başlıkta League of Legends peluşları yazmamın sebebi tabi ki 100 TL altı ücret ile satın alınabilecek en eğlenceli ürünlerin League of Legends’e ait olması. Ancak diğer peluş oyuncaklar da oldukça eğlenceli. Bu peluşların değeri 19,90 TL ile 79,90 TL arası değişmekte. En güzeli ise League of Legends Blitzcrank peluş oyuncağı, fiyatı tam olarak 79,90 TL, üstelik kargo da bedava!

4. Işıklı Konuşma Balonu

Işıklı Konuşma Balonu

Bu ışıklı konuşma balonu gerçekten bir harika. Işıklı yazı panosu da denilen bu ürüne silinebilir kalem ile notunuzu yazıp ışığını yakıyorsunuz. Kutusundan marker kalem de çıkmakta. 6 adet AA boyutlu pil ile çalışan bu pano, kablo derdi olmadan istediğiniz yere koymanıza müsaade ediyor. Akşam evden çıkmadan önce notunuzu yazıp ışığını açın, eve gelenler direkt notunuzu görsün. Gelelim fiyatına… E-GameShop mağazalarında satılan bu ürün 99,90 TL’den satılıyor. Kutulu ve kalemli şekilde kapınıza kadar geliyor. Not olarak değil de, Youtube arkaplanı olarak da kullanabilirsiniz, eğer resim çizme yeteneğiniz varsa…

5. At Kafası Maskesi

At Kafası Maskesi

Satılan en ilginç 100 TL altı ürün bu olabilir! Tutyakala’da satılan At Kafası Maskesi, gerçekten en ciddi ortamları bile trollemek için birebir! Yüksek kalitede ve ayrıntılı olarak tasarlanmış bu at kafası maskesi, ücretsiz kargo avantajıyla 89,90 TL’ye alıcı buluyor. Eğer siz de trollemek istiyorsanız, kesinlikle böylesine ilginç ve bir o kadar korkunç ürüne sahip olmalısınız!

6. Eriyen Saat Dekoratif Obje

Eriyen Saat Dekoratif Obje

Salvador Dali’den esinlenilen bu harika saat, adeta masanızdan eriyip akan bir görüntüye sahip. Raflarınız için harika bir dekorasyon ögesi olacak bu eriyen saat, Buldumbuldum’da 69,90 TL’den satılmakta. Sloganları ise size zamanı sanat ile anlatan saat…

7. Telefon Kulübesi Gece Lambası

Nostaljik Telefon Kulübesi Gece Lambası

Bu harika lamba hem gece lambası olarak hem de dekoratif lamba olarak kullanılabilir. Hepsiburada’da satılan, İngiltere’nin meşhur sokak telefon kulübeleri şeklinde tasarlanan ve 100 TL altı ürünler arasında en güzel görüntüye sahip olan lambanın fiyatı 55,90 TL. Bilgisayarınızdan USB ile elektrik verebilirsiniz. Ayrıca lambayı yakmak için dokunmatik özelliğe sahip bu lamba, pil ile de çalışabilmekte. Böylelikle kablolardan tamamen kurtulabilirsiniz.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir