Alışveriş

20 TL Altı 7 İlginç Ürün, Yorumlarla İlginç Ürünler

Daha önce 10 TL altı ilginç ürünler listesini çok beğenmiştiniz. Şimdi bunu 20 TL altı 7 ilginç ürün olarak devam ettiriyorum. Bulduğum 20 TL'nin altındaki ilginç ürünleri satın almak isterseniz, açıklama kısımlarında nereden bulduğumu belirtiyor olacağım.

Daha önce 10 TL altı ilginç ürünler listesini çok beğenmiştiniz. Şimdi bunu 20 TL altı 7 ilginç ürün olarak devam ettiriyorum. Bulduğum 20 TL’nin altındaki ilginç ürünleri satın almak isterseniz, açıklama kısımlarında nereden bulduğumu belirtiyor olacağım.

1. Peluş Minecraft Kübü

Minecraft Peluş Küp

E-GameShop internet sitesi ve Ankara şubesinde satılan bu peluş gerçekten de biz Minecraft severler için harika. 19,90’lık fiyatı da, böyle oyun temalı bir peluş için oldukça iyi. Minecraft temalı peluşları daha önce bir çok yazımızda derlemiştik. Ancak ben bu kadar uygun fiyata böyle bir ürün görmedim.

2. Star Wars Bileklik

Star Wars Bileklik

Star Wars temalı ürünler ülkemizde çok çok az sayıda ve çeşitte bulunuyor. Ancak 20 TL’niz varsa ve bir Star Wars hayranıysanız, 19 TL’ye bu güzel bilekliği satın alabilirsiniz. Üstelik çeşitleri ve renkleri de var. Yine E-GameShop’ta bulunan bir ürün ve kargo ile teslimatları var.

3. Batman Küpe

Batman Küpe

Madem aksesuarlara girdik, o zaman küpeden devam edelim. DC Comics lisanslı bu Batman küpeleri gerçekten harika. Yapısı çok kaliteli ve paslanmayan, kulağa zarar vermeyen malzemelerden üretilmiş. Kadın erkek ayrımı yok küpelerde, gayet kullanışlı. Fiyatı da 20 TL.

4. John Frank Çorap

John Frank Çorap

Aksesuardan giyime el atalım. Bu çoraplar desen desen ve çok güzel gözüküyorlar. Onlarca çeşiti olan bu çoraplar John Frank’tan. Fiyatı ise sadece 14,90 TL. 20 TL altı ilginç ürünler derken, ben bile açıkçası böylesini beklemiyordum.

5. Acil Durum Alarmı

Acil Durum Alarmı

Buldumbuldum’da satılan bu ürünün önce fiyatını söyleyeyim sonra ne işe yaradığını. Fiyatı normalde 19,90 TL ancak indirime girdiğinde 9,90 TL’ye alınabiliyor. Ürüne gelince, panik butonu işlevi gören bir acil durum alarmi. İster arkadaşlarınıza şaka yapın, ister gerçek işlevi için kullanın, bu fiyata böyle bir ürün bulamazsınız. Ben çok beğendim.

6. Şans Kurabiyesi

Şans Kurabiyesi

Tutyakala’da bulunan bu şans kurabiyesi, içerisinde harika tahminlerle geliyor. Fallara inanmasam da gayet eğlenceli bir ürün. Üstelik eğlenirken karnınız da doyuyor. Fiyatı yine 20 TL altı. Yani 19,90 TL.

7. Kulak Şeklinde Telefon Kılıfı

Kulak Şeklinde Telefon Kılıfı

Kulak şekline sahip bu telefon kılıfı, Buldumbuldum, N11 ve bazı hediye odaklı sitelerde bulunuyor. Fiyatı ise modeline göre 15-20 TL arasında değişiyor. 20 TL altı bir ücret ile hem telefon kılıfına sahip oluyorsunuz, hem de dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz.

3 Yorum

  1. Gerçekten ilginç ürünler Acil Durum Alarmı Kulak Şeklinde Telefon Kılıfı :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu