Alışveriş Blogu

2018 Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Şüphesiz dünyanın en rahat ayakkabıları spor ayakkabılar. Sizin için, Erkek Spor Ayakkabı Modelleri adı altında birkaç öneride bulundum.

2018 Yaz sezonu erkek spor ayakkabı modelleri yavaş yavaş görücüye çıkmaya başladı. Büyük markalardan butiklere kadar bir araştırma içerisine girdim ben de. Bakalım 2018 yılı için erkek spor ayakkabı model önerileri edinebilecek miyiz?

Ben spor ayakkabıları biraz günlük (casual) modellerde seviyorum. Nike’ın Air Max serisini oldukça rahat bulsam da, görsel olarak daha bir günlük tarza yakın olması ilk tercihim oluyor. Çünkü normalde de gün içinde spor ayakkabılar ile koşuşturmayı seven bir insanım. Bu doğrultuda size 2018 yaz sezonu modellerinden beğendiklerimi aktaracağım.

Beymen Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

En pahalı ayakkabı ile başlayalım araştırmaya. Beymen’de satılan KENZO marka bu harika erkek spor ayakkabı modeli tam tamına 1.445,00 TL! Görüntü itibariyle gerçekten cezbedici olsa da, maalesef fiyatıyla tam bir hayal kırıklığı… Bunun dışında yine Beymen’de satılan SANTONI marka spor ayakkabılar da var. Ancak onların arasında beğendiklerimin fiyatı 2.445-5.949 TL arasında değişiyor. Yani çok paranız varsa ve harcayacak hiç bir şey bulamıyorsanız, Beymen’den erkek spor ayakkabı modelleri bakabilirsiniz.

Vans 2018 Modelleri

Vans da 2018’e çizgisini bozmadan giriyor. Lifestyle serisi Boyner’de Erkek Spor Ayakkabıları kategorisinden 289,00 TL’ye bulunabiliyor. Yeni sezon etiketliler arasında 4 farklı renk seçeneğine sahip. Fiyatı dolayısıyla tercih listenizde ilk sıralara alabilirsiniz. Çünkü hem rahat, hem kaliteli, hem de muadillerine göre abartısız bir fiyata satıştalar.

Lifestyle serisine sahip bir diğer model olan Converse ise 2018 yaz sezonu erkek spor ayakkabıları için 269-299 TL paha biçmiş. Aynı serideki Vans’tan 20 TL daha ucuz ya da 10 TL daha pahalı olan Converse’i ben yan işlemeleri yüzünden sevmiyorum.

Lacoste 2018 Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Lacoste da 2018 erkek spor ayakkabı modelleri için kendi çizgisini bozmadan ufak güncellemeler ile yeni sezon ürünlerini çıkarmış. Fiyat aralığı 499-539 TL aralığını belirleyen Lacoste, deri görünümlü modellerinde ise 2017’ye göre etiket dışında hiç bir şey değiştirmemiş. Sadece süet modellerde ufak bir güncelleme söz konusu.

Adidas ve Nike gibi 2 büyük spor ayakkabı markasında ise özel seriler dışında günlük sportif kullanım için aynı tipte boğazlı yüksek spor ayakkabı modelleri tercih etmiş. İkisinin de bir başka ortak yanı, taban malzemelerinde ve dokusunda değişikliğe gitmeleri. Önce Nike ile başlayalım.

Nike 2018 Erkek Spor Ayakkabı

Nike daha önce de petek tasarımlı tabanlarla uğraşmıştı. Ancak bu sene farklı yükseltideki petekleri ile ayağın farklı bölümlerine farklı şekilde yer basıncı sağlamayı hedefliyorlarmış. 2018 erkek spor ayakkabı modelleri arasında 299 TL’ye sahip olabileceğiniz en konforlu ayakkabı desek yanılmış olmayız. Tam bir fiyat/performans ürünü. Şimdi de Adidas’a bakalım.

Adidas 2018 Erkek Spor Ayakkabı

Adidas da ayakkabı tipi olarak Nike ile benzerlik gösterse de, Nike’a nazaran farklı olarak eşdeğer aralıklarla basınç yaymayı amaçladıkları bir tabanları var. Yine bambaşka bir malzeme, yine özel doku ancak Nike ile epey ayrılar. Açıkçası ayağınızın tipine ve günlük kullanım sürenize göre ikisini de denemeniz gerekmekte. Adidas’ın bu ayakkabısı 375,00 TL.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir