Alışveriş Blogu

5 Adet İlginç Bebek Kostümü

Yeni nesil anne babalar olarak, bebeklerimiz için tasarlanan ve üretilen 10 ilginç bebek kostümü derlemesi yaptım. Harika bebek kıyafetlerini, hayvan figürlü bebek kostümleri ile hem eğlenebilir hem de ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.

Birbirinden ilginç bebek kıyafetleri derlemesiyle karşınızdayım. Bu ilginç bebek kostümü listesinde bulunan ve hayran olacağınız ilginç bebek kostümleri ile ilgili detaylı bir araştırma yaparak ortalama fiyatları ile birlikte verdim. O zaman hemen başlayalım!

1. Nohut Pelerin

Nohut Pelerin

İlgili Blog İçerikleri

Bu harika bebek kıyafeti, kız çocukları için tasarlanmış bir pelerin. Üstelik pembe ve çok tatlı gözüküyor. Binbirbebek.com sitesinde satılan bu ürünün indirimli fiyatı 25 TL civarı değişiyor.

2. Yenidoğan Takım

Yenidoğan Takım

LC Waikiki mağazalarında ve internet sitesinde satılan bu takım, bere, çıtçıtlı body ve tulumdan oluşmakta. Yenidoğandan başlayan ölçüleri, 0-1 Aylık, 1-3 Aylık ve 3-6 Aylık olarak değişiyor. Bu sevimli mi sevimli takımın fiyatı 44,95 TL. Ayrıca %100 pamuktan üretilen bu takımın farklı modellerini de bulabiliyorsunuz. LC Waikiki ülkemizde üretim yapıp ülkemiz mağazalarında satışa sunulduğu için tamamen kontrollerden geçiyor.

3. KONDISCO Su Geçirmez Mama Önlüğü

Mama Önlüğü

Bu su geçirmez ve toplama tepsisine sahip sevimli mama önlükleri Amazon’da satılıyor. Kargo hariç 8 dolar etiket fiyatına sahip önlüklerin onlarca çeşiti ve deseni de bulunuyor. Kaliteli kumaşı ve yapısı sayesinde kolayca silinebiliyor ve Amerika Birleşik Devletleri’nde satıldığı için yeterli sağlık sertifikası bulunuyor. Hafif yapısıyla birlikte bebeğinizin boynunda herhangi bir zorlama da yapmıyor. Satıcısı Amazon olmayan ürünlerde mutlaka ülkemize gönderim yapıp yapmadıklarını mesaj yoluyla satıcıya sormalısınız.

4. Minilove Figürlü Bebek Kostümü

Bebek Kostümü

Bu birbirinden sevimli bebek kostümü modelleri de Amazon’da satılmakta. Tavşanlı, dinozorlu ve pelerinli çeşitleri olan kostümlerin fiyatı ise 13 dolardan başlamakta ve 20 dolarda son bulmakta. Çok kaliteli kumaşlara sahip bu ilginç bebek kostümleri, kışlık ve yazlık olarak da çeşitlere sahip. Bebek kıyafeti için Amazon’u tercih edecekseniz, mutlaka ülkemize gönderim yapıp yapmadıklarını öğrenin.

5. Karnaval Hayvan Figürlü Bebek Kostümü

Hayvan Figürlü Bebek Kostümü

Aliexpress sitesindeki bir üretici tarafından satılan bu ilginç bebek kostümleri 19 dolar ile 27 dolar arasında değişen etiket fiyatına sahipler. Ancak Çin’de üretilip gönderilen bu ürünlerin bebeğinizin sağlığını tehlikeye atıp atmayacağı konusunda mutlaka uzman yardımı alın. Keza Çin’den getirilen bir çok ürünün sağlık sertifikası taşımadığını hatırlatmak isterim. Hayvan Figürlü Bebek Kostümü olarak satışa sunulan bu ürünlerde yüzlerce çeşit var ve ülkemize gönderim yapıyorlar.

 

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir