Alışveriş Blogu

50 TL Altı 7 İlginç Ürün, Yorumlarla İlginç Ürünler

10 TL altı ve 20 TL altı ilginç ürünler serisine 50 TL altı ürünler ile devam ediyorum. Bugün inceleyeceğim ürünleri E-GameShop isimli oyuncu mağazasından derliyorum. Umarım aralarında ilginizi çeken ürünleri yakalayabilmişimdir. O zaman başlayalım!

10 TL altı ve 20 TL altı ilginç ürünler serisine 50 TL altı ürünler ile devam ediyorum. Bugün inceleyeceğim ürünleri E-GameShop isimli oyuncu mağazasından derliyorum. Umarım aralarında ilginizi çeken ürünleri yakalayabilmişimdir. O zaman başlayalım!

1. Kendi Kendisini Karıştırabilen Kupa

Kendi Kendisini Karıştırabilen Kupa

İlgili Blog İçerikleri

E-GameShop mağazası, hem internet üzerinden hem de Ankara şubesinden biz oyuncuları şaşırtmayı başarıyor. Ancak hedefinde sadece oyuncular yok. Bu Self Stirring Mug yani Kendisini Karıştıran Kupa olarak çevirebileceğimiz ürün, özellikle toz ya da granül kahve severler için harika. Eğer bir filtre kahve içicisi iseniz tabi ki pek böyle bir kupaya ihtiyacınız yok. Ancak çözünebilir kahve içicisi iseniz mutlaka edinmeniz gereken bir ürün. Fiyatı da oldukça uygun, 24,90 TL etikete sahip.

2. Figür Anahtarlıklar

Figür Anahtarlıklar

Normal figürleri görmüştük de… Anahtarlık figürleri ben ilk defa bu mağazada gördüm. 50 TL altı bir ücretle alabileceğiniz en güzel lisanslı ürünlerden bir tanesi de Funko Pop Anahtarlıklar. Hem oyunculara yönelik, hem de geek dediğimiz alt kültüre yönelik bir çok çeşidi bulunan bu anahtarlıklara 34,90 TL’ye sahip olabilirsiniz.

3. Üç Boyutlu Deadpool Kupa

Üç Boyutlu Deadpool Kupa

50 TL altı ürünler arasında belki de en çok değen ürün Deadpool kupası olacaktır. Normalde 60 TL civarına satılan bu seramik kupa, E-GameShop’ta 50 TL altı bir bedelle; tam olarak 39,90 TL’ye satılmakta. Üstündeki kapağı sayesinde içeceğiniz sıcak kalırken, dışarıdan da harika bir görüntü oluşuyor.

4. Sis ve Flaş Bombası Anahtarlıkları

Sis ve Flaş Bombası Anahtarlıkları

İlginç mi ilginç bir ürün daha! Counter-Strike: Global Offensive oynayanların hayal bile edemeyeceği güzellikte flash ve smoke bombası şeklinde çakmaklı anahtarlıklar! Kargo dahil 34,90 TL’lik fiyatıyla yandı buralar. Kesinlikle çakmak olarak kullanmasanız bile, anahtarlık olarak harika duracak.

5. Sevimli Hayvan Desenli Mataralar

Sevimli Hayvan Desenli Mataralar

Bu mataralar 50 TL altı bir bedelle alınabilecek en güzel hediyelerden olabilirler. Oldukça sevimli görüntülerini gerçek kalite ile tamamlıyorlar. Üstelik bu mataraları çantanıza ya da bisikletinize güvenle asabiliyorsunuz. Ben şahsen sarı olanını beğendim.

6. Pac-Man Sihirli Kupa

Pacman Sihirli Kupa

Pac-Man sihirli kupa isimli bu ürün, sıcaklığa duyarlı olarak resim değiştiriyor. Sadece bildiğimiz Pac-Man haritası gözüken fincana sıcak su koyduğunuzda, içerisindeki figürler ve detaylar belli olmaya başlıyor. Yukarıdaki fotoğrafta da, kutudan çıktığı hali ilk resim, sıcak su koyulduktan sonraki hali ikinci resim. Gelelim fiyatına. Tabi ki 50 TL’nin altında bir ürün bu. Fiyatı tam olarak 34,90 TL.

7. Thor Çekiç Anahtarlık

Thor Çekiç Anahtarlık

Bu da oldukça ilginç bir ürün. Üstelik en çok satan ürünlerden. Fiyatı 19,90 olan bu Thor Anahtarlığı bir de Thor Figürü ile kombinlenirse yeme de yanında yat!

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir