İçerik Ajansı
Öneriler

Ateş ve Su, Eğlenceli Bir Site

Sponsorlu İçerik

Çocukların gelişimine katkıda bulunan en iyi şeylerden bir tanesi de oyunlardır. Ateş ve Su, dünya çapında Fireboy ve Watergirl olarak tanınan 2 karakterin, kısa hikayelerle renk kattığı bir oyun sitesi. Bu oyun sitesi sonunda ülkemize de giriş yaptı. Tamamen Türkçe şekilde oynanabilir.

Ateş ve Su, iki mükemmel karakter. Sitede bulunan oyunlarda, bu iki eğlenceli karakterin maceralarına şahit oluyoruz. Yeri geliyor puzzle oyunlarında çıkıyorlar karşımıza, yeri geliyor hazine arıyorlar. İki kişilik bu Arcade temalı oyunlarda, çeşitli bulmacaları çözebiliyorsunuz, aynı zamanda diğer oyuncuya da bu bulmacaları çözmesi için yardım ediyorsunuz. Piyasada nadiren bulabileceğiniz bu iki kişilik oyunların en iyisi Ateş ve Su. Bu yüzden arkadaşlarınızla bu oyunu paylaşın, sonrasında eğlenceli bir deneyimi de paylaştığınızı göreceksiniz. Oyunların tamamı özgün, harika oyunlar.

Sitede 30’dan fazla oyun bulunuyor. Ayrıca tek kişilik moda sahip oyunlarda var. Yani ister tek başınıza eğlenin, isterseniz arkadaşınızla beraber yardımlaşarak oynamayı deneyin. Oyunları oynamadan önce kısa hikayelerini de okuyarak, kendinizi iyice oyunun içinde hissedebilirsiniz. Bu deneyimi ise en alta koyduğum linkten yaşayabilirsiniz. Oyunun ana fikirlerinden bir tanesi de, yardımlaşma duygusunu arttırmak. Tapınaklar, labirentler ve gizemli yerler. Hepsini arkadaşınızla yardımlaşarak çözebilirsiniz.

Özet geçmek gerekirse harika bir flash oyun sitesi. Eğlenceli, zeka geliştiren, yardımlaşma gerektiren ve son haftaların en popüler oyun sitesi sonunda Türkçe olarak karşımızda. Hadi oynayın!

Ateş ve Su: http://www.atessu.com

Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı