Alışveriş

Aylık Kitap Aboneliği, Bir Kutu Kitap İncelemesi

Kutu aboneliği konusunda tonla yazı yazmış, ürün incelemiş ve kutu açılışı yapmış bir insan olarak yine benim için heyecan verici bir içerik ile sizlerleyim. Bir Kutu Kitap isimli kitap kutu aboneliği hizmeti sunan tatlış firmanın kargosu geldi ve incelemeye koyuldum. Harika bu aylık kitap aboneliği.

Kutu aboneliği konusunda tonla yazı yazmış, ürün incelemiş ve kutu açılışı yapmış bir insan olarak yine benim için heyecan verici bir içerik ile sizlerleyim. Bir Kutu Kitap isimli kitap kutu aboneliği hizmeti sunan tatlış firmanın kargosu geldi ve incelemeye koyuldum. Hem bu aylık kitap aboneliği kutusunun içerisinden çıkanları, hem de yorumlarımı sizlerle paylaşıyor olacağım.

Öncelikle Kutu Aboneliği Nedir? yazımı okumadıysanız okumanızı tavsiye ediyorum. Sonrasında da Bir Kutu Kitap isimli girişimleriyle harika bir iş yapan Akademiler Eğitim, Denetim ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. isimli firmayı kutluyor ve teşekkürlerimi iletiyorum.

Kısa bir süreliğine 35 TL gibi bir ücretle abone olabileceğiniz aylık kitap kutusu servisi, ilk gördüğüm andan itibaren beni heyecanlandırmayı başardı. İletişime geçmemin ardından çok kısa bir dönüş süresiyle birlikte aboneliğim de başlamış oldu. Şubat ayının kutusu elime geçer geçmez de fotoğraflayıp sizlere bu içeriği yazmaya başladım. Öncelikle sizlere bu firmanın olumlu yönleriyle başlayayım. Abonelikte ayın kitapları, 250,000 civarında katılımcısıyla, ülkemizin en büyük edebiyat topluluklarından birisi olan Biryudumkitap isimli oluşumun hakemleri tarafından özenle seçiliyor. Ayrıca mutlaka bir tema belirtiliyor -ki en çok sevdiğim şey- ve o temaya uygun kitap seçkisi gönderiliyor. Bunu daha önce Japon Atıştırmalıkları kutu aboneliğinde de görmüştük. Örneğin Cadılar Bayramı teması için özel şekerlemeler ve japon abur cuburları barındıran bir kutu gelmişti ve incelemiştik. Bir Kutu Kitap da bu kültüre ve tema işleme olayına sadık kalarak harika işler yapıyor. Ayrıca kargo ücretsiz ve çok kısa sürede elinizde oluyor.

Bir Kutu Kitap Kutu Aboneliği

Şubat ayının kutu aboneliği teması “Eskiler”di ve gerçekten bu temaya ait olabilecek en harika seçki kutunun içerisinden bana selam çaktı. Resimde gördüğünüz gibi bir kutu ile elinize ulaşıyor. Ardından kitaplar ayrı bir ambalaj ile geliyor. İçerisinden çıkan kitaplar dışında ekstra şeyler de koyulabiliyor. Bunlar da zarf içerisinde yer alıyor. Örneğin kartpostal, kitap ayracı… vb. gibi temaya uygun ekstralar bahsettiğim…

Bir Kutu Kitap Zarf

Zarfı açtığımızda Aylık Kitap Aboneliği sistemine ve temasına yakışır içerikler çıkıyor. Nostaljik bir zarfın içerisinden “Ve güldün, rengarenk yağmurlar yağdı” yapıştırması, 3 adet ayraç, 1 adet kartpostal çıktı. Gerçekten de “Eskiler” temasına uygun, harika şeyler diyebilirim. Onların da tek tek görüntüsü şu şekilde.

Bir Kutu Kitap İçeriği

Gelelim kitaplara. Seçki gerçekten güzel. Temaya uydurmak için zorlanmamış, okunası kitaplar. Büyük bir çoğunluğun olduğu gibi “Tarçın Dükkanları” benim de ilk tercihim olacak. Çevirisi hakkında da olumlu yorumlar okumuştum. Hikayesi çok dokunaklı bir yazar tarafından yazıldığı için belki de popülaritesi yükseldi, bilemiyorum. Ancak şunu belirtmeliyim ki, Bir Kutu Kitap, gerçekten de bir kutu kültür sağlıyor. Hatta benim gibi insanlara fazla bile. Keza ayda 3 kitap bitirebilen bir insan değilim. Benim için ayda 1 kitap da yeterli. Ancak kütüphane zenginliği ve kitap keşfetmek için harika bir seçenek. Müzikte de böyle değilmi, Spotify haftalık keşif ile yüzlerce şarkı öneriyor ve bunlardan beğendiklerimi kütüphaneme ekleyip sonra tekrar dinliyorum.

Bir Kutu Kitap Aboneliği Kitaplar

Özetle, sizlere kesinlikle tavsiye edeceğim bir servis Bir Kutu Kitap girişimi. Aylık Kitap Aboneliği sisteminden öte gerçek bir kültür servisi. Hem çok uygun, hem çok hızlı. Aşağıdaki linkten resmi sitelerine ulaşabilir, Mart seçkisine göz atabilir ve vakit kaybetmeden sizler de sipariş verebilirsiniz.

https://www.birkutukitap.com

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu