İçerik Ajansı
Öneriler

Baby Face Beauty ile Cilt Bakımı ve Leke Tedavisi

Sponsorlu İçerik

Baby Face Beauty ile cilt bakımı ve leke tedavisi!

Baby Face Beauty lazer destekli bir cilt bakım uygulaması olup, ciltte gençleşme ve parlama meydana getirmektedir ve bu sayede de cilt çok daha genç bir görünüm elde etmiş olur. Uygulama esnasında kullanılan lazer sistemi sayesinde işlem esnasında cilde yedirilecek olan gerekli etken maddeler kolaylıkla emilime edilir ve dolayısı ile de cilt bakımının etkisi çok daha kısa sürede etkisini gösterir.

Baby Face Beauty hangi ciltler için uygundur?

Baby face beauty ile cilt bakım uygulaması genel yapılan diğer bakım işlemlerinden istenilen etkiyi alamayan kişilerin daha kısa sürede etki görmek istedikleri zaman tercih edilmektedir. Tüm cilt tipleri için güvenle uygulanabilen Baby face beauty, mutlaka alanında uzman hekimlerin gözetiminde kliniklerde gerçekleştirilmelidir. Genel yapılan cilt bakım uygulamalarında olduğu gibi 2-3 saatlik bir işlem olmayan Baby face beauty ile cilt bakımı ortalama 20 dakika sürmektedir ve oldukça etkilidir.

Baby Face Beauty nasıl yapılır?

Baby face beauty ile cilt bakım uygulaması kişilerin cilt sorunlarına göre hekimler tarafından özel hazırlanmış serumların cilde yedirilmesi ile gerçekleştirilmektedir. Uygulama esnasında anesteziye gerek olmamaktadır ve son derece konforlu bir işlemdir. Genellikle cilt sorunlarına göre ortalama 4 seans önerilen Baby face beauty, 7-10 gün aralıklarla uygulanmaktadır. Uygulama sonrası günlük hayata devam edilebilir ve cilt için bir iyileşme dönemi yoktur.

Güneş Lekesi Tedavisi denildiğinde de akla gelen birçok teknik ve uygulama yer almaktadır. Ancak bugün sizlere güneş lekesi tedavisinde tercih edilen ve etkisi oldukça önemli olan mezoterapi hakkında bazı bilgiler vereceğiz. Doktorumuz Mustafa Karataş mezoterapi ile güneş lekesi tedavisi uygulamasını genellikle konforlu bir işlem olması ve son derece başarılı sonuçlar sunması nedeni ile sıklıkla kullanmaktadır.

Leke tedavilerindeki gözlemlenen ve aslında en önemli sorunlardan biri kimi lekelerin daha sonraki dönemlerde tekrarlıyor olmasıdır. Bu nedenle de kesin sonuçların ve başarının en yüksek olacağı uygulamaları tercih etmek tabi ki uzmanların gözetiminden geçmektedir. Bu nedenle cilt lekelerini asla hafife almamalı ve uzman hekimlerin kontrolünde tedavileri olmalıyız. Güneş lekesi tedavisi de bu önemli sorunlar arasında gelmektedir. Konu ile ilgili tüm bilgilere dilerseniz www.drmustafakaratas.com’dan ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

Etiketler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı