Öneriler

Bembeyaz Gülümsemeler için Türkiye’ye Seyahat

Bir çok insan, dişlerini yaptırmak için Birleşik Krallık'tan Türkiye'ye seyahat ediyor. Peki bunu nasıl yapıyorlar?

Yurt dışındaki bir çok diş kliniği hem gerekli tedaviyi yapamıyor, hem de oldukça yüksek rakamlı faturalar yazabiliyorlar. Ancak son zamanlarda harika bir moda var. Bu moda da; Türkiye’ye diş tedavisi seyahati! UK Smiles bunlardan sadece bir tanesi. Sizlere bu diş seyahati nasıl gerçekleşiyor anlatayım.

UK Smiles nedir?

İngiltere vatandaşlarına Türkiye’de diş tedavisi sunan aracı bir firmadır. Doğrudan seyahatlerinizi bu diş randevunuza göre ayarlıyorlar ve buna göre size harika bir plan hazırlıyorlar. Üstelik Birleşik Krallık sınırları içerisindeki sıradan bir dişçiyle hemen hemen aynı maliyete sahip oluyor.

İlgili Blog İçerikleri

Aslında sağlık turizmi olarak adlandırdığımız bu operasyonda UK Smiles sizin için 5 yıldızlı otel ve uçak rezervasyonlarını hallediyor. Özellikle zirkon kaplama için büyük bir talep bulunuyor. Otel, kahvaltı, uçak bileti ve diş kaplama işlemini tek bir pakette sunuyorlar ve asla gizli fiyat çıkarmıyorlar!

Türkiye’nin bilgili ve usta diş hekimleri tüm dünyadan hasta kabulu gerçekleştiriyor. Özellikle Avrupa ve Arap ülkelerinden çok yoğun talep olduğu biliniyor. Şimdi artık bu ayrıcalığa UK vatandaşları da sahip.

UKSmiles.co.uk web sitesi üzerinden tüm bilgileri edinebilir, rezervasyonunuzu en uygun ücret karşılığında yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu