SEO Hizmeti
Öneriler

Botox ve Koltuk Altı Terleme Tedavisine Etkisi

Sponsorlu İçerik

Botox ve koltuk altık terleme tedavisine etkisi!

Botox işlemi son derece kolay ve kısa süreli bir uygulama olarak görülse de mutlaka uzman ellerde ve gerekli kriterlere uygun olan kişiler üzerinde uygulanmalıdır. Aksi halde bu basir uygulama sonucunda istenmeyen etkiler meydana gelebilmektedir.

Botox hangi durumlarda ve kişilerde uygulanmamalıdır?

Botox uygulaması hamilelik sürecinde ve emzirme döneminde hastalara yapılmamalıdır. Bunun haricinde kanser, şeker, tansiyon, kalp ve kişilerde dolaşım bozukluğu gibi sağlık sorunları olan kişilerde de botox işlemi önerilmemekle birlikte asla yapılmamalıdır.

Botoksun yan etkisi var mı?

Botox uygulaması ne kadar kolay bir uygulama olursa olsun bilindiği gibi medikal bir uygulamadır ve bu edenle de her tıbbi uygulamada olduğu gibi botox uygulamasında da tecrübesiz ellerde yapıldığı takdirde sağlık sorunları ve yan etkiler meydana gelebilmektedir. Hijyenik ortamlarda yani hastane ve özel kliniklerde uzman hekimlerce yapılan botox işlemlerinde herhangi bir sağlık riski ve yan etkisi meydana gelmemektedir. Ayrıca botoks uygulaması FDA onaylı bir işlemdir.

Koltuk Altı Botoks Ankara kliniğimizde kırışıklık tedavisinin yanı sıra oldukça tercih edilen bir diğer tedavi yöntemidir. Özellikle aşırı terleme sorunu olan kişilerde geçici bir süreliğine de olsa son derece etkili olan koltuk altı botoks Ankara kliniğimizde doktorumuz Buket Yıldırım ve ekibi tarafından uzun senelerden beri güvenle yapılabilmektedir.

Botoksla koltuk altı tedavisinde acı hissedilir mi?

Botoks uygulaması ile gerçekleştirilen terleme tedavisinde ağrı ya da acı hissi oldukça minimal seviyededir ve tolere edilebilir düzeyde acı hissi oluşmaktadır. Ayrıca uygulama öncesinde bölgeye anestezik krem sürülerek ve aynı zamanda işlem sırasında buz uygulanarak işlem çok daha konforlu ve acısız bir şekilde uygulanabilmektedir.

Koltuk altı terleme tedavisinin yan etkisi var mı?

Koltuk Altı Botoks Ankara kliniğimizde yapılan terleme tedavisinin ardından gözlemlenen herhangi bir yan etki bulunmamaktadır. Uygulama cilt altına yapılır ve koltuk altı dokusuna herhangi bir zarar vermez sadece kısaca morluklar gözlemlenebilir. Detaylı bilgi ve randevu için www.drbuketyildirim.com’u hemen ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı