Oyun

Brawlout

Brawlout İncelemesi ile karşınızdayım. Brawlout nasıl bir oyun, satın almak gerekli mi bunları inceledim. Ayrıca Brawlout ekran görüntüleri de yayınladım.

Son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan birisi olan Brawlout incelemesi ile karşınızdayım.

Öncelikle geliştirici ekibe bir kez daha buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Özellikle oyun çıkmadan önce basına verdikleri beta sürüm ile geri bildirimleri tek tek dinlediler ve problemleri gidererek sorunlara çözüm ürettiler. Anladım ki bu kez önümde incelenmesi beklenen oyun basit bir yapım değil, gelecekte de üzerinde durulacak, sürekli geliştirilecek ve oyunculara keyif verecek bir oyun.

Brawlout isimli oyunun mantığı basit temeller üzerine oturtulmuş. Farklı özellikte ve yeteneklere sahip karakterler ile 1v1, 1v1v1 ya da 1v1v1v1 olarak profil perspektife sahip bir dövüş oyunu. Çevrimdışı botlar ile oynayabileceğiniz bir oyun modu, çevrimdışı çok oyunculu modu (klavye+gamepad) ve çevrimiçi oyun modları yer alıyor. Çevrimiçi olarak normal ve ranked olarak yine çeşitlendirilmiş. Oyun henüz dün piyasaya çıktığı için sınırlı sayıda karakter bulunuyor. Fakat karakterlerin yetenekleri oldukça güzel. Her karakter ile farklı dövüş stiliniz ve stratejiniz oturuyor.

Diğer dövüş oyunlarından ayrılan noktaları 1v1v1 ve 1v1v1v1 kaos ortamı yaratabilmeniz ile başlayabilirim. Grafikleri de yine oldukça kaliteli. Karakter komboları farklı tuşlara yayılmadan kullanılmış. Bu da 2 tuşla atari oynayan bir nesil için harika haber!

Brawlout oyun modlarında 1v1 için hem çevrimiçi hem çevrimdışı maçlarda oldukça optimize. Fakat 1v1v1 ve 1v1v1v1 oyun modlarında fps sıkıntısı çekiyoruz. Benim test ettiğim bilgisayar ve oyun sürümünde, 1v1 olarak 400 FPS alırken 1v1v1’de zaman zamaan 10 FPS’ye kadar düşen bir durum söz konusuydu. İlerleyen dönemlerde gerekli optimizasyonun yapılacağı kanaatindeyim.

Brawlout son derece dinamik bir yapıya sahip. Maça girmek saniyeler alıyor. Menü oldukça kullanışlı ve ayarlar da son derece çeşitli. Özellikle grafik ayarları konusunda en düşük seçenekleri bile tercih etseniz göz zevkinizi bozmayacak derecede oynama imkanı buluyorsunuz. Oyunun modları da iyi tercih edilmiş. Karakter çeşitliliği de geldiğinde, son derece varyasyonu bol bir çevrimiçi çok oyunculu bir oyun bizi bekleyecek.

Kesinlikle satın alıp oynamanız gereken bir oyun Brawlout. Sizi oyunun ekran görüntüleri ile baş başa bırakıyorum.

 

0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu