Oyun Blogu

Burçlara Göre Oyun Oynamak

İletişim kanalımdan çok sık istediğiniz bir içerik ile şu burçlara göre insanlar meselesine giriş yapmak istedim. Burçlar için oyun oynamak eylemi nasıl gerçekleşiyor, her burcun oyun oynamak konusunda farklı yönleri neler gibi bir araştırma da yaptım.

Merhabalar. İletişim kanalımdan çok sık istediğiniz bir içerik ile şu burçlara göre insanlar meselesine giriş yapmak istedim. Burçlar için oyun oynamak eylemi nasıl gerçekleşiyor, her burcun oyun oynamak konusunda farklı yönleri neler gibi bir araştırma da yaptım. Bu konuda ekip arkadaşlarım çok büyük yardımda bulundu diyebilirim. İyi okumalar 🙂

Koç burcu oyuncular oyunda nasıl davranırlar?

İşte bu sorunun cevabı olumlu ve olumsuz yanlarında saklı. Girişkenliği ile oyuna yeni başlama evresinde ekip kurarken iletişim de sorun yaşamazlar ve ekip arkadaşlarını gayet iyi şekilde yönlendirir, varılması gereken hedefe kitlenir ve yüksek enerjisi ile oyunda ki tüm engelleri aşarlar. Ayrıca sınırlanmaktan hoşlanmayan Koçlar oyunun sunduğu imkanların dışına çıkmak isterler. Hileye hurdaya gelemezler ve kabullenmek istemezler. Ekip arkadaşlarının, kendisi tarafından ortaya çıkan sorunlar için de hazır cevapları her zaman vardır. Egoist yanları ve alınmış kararları yıkmak, tam da Koç’u temsil eder. Kaldı ki, kendilerini oyunda öne çıkarmak için ellerinden gelenleri yaparlar. Sabırsız oldukları için hemen sonuç almak isterler, onları bitiren ani çıkışları ve hiddetleri olur. Çünkü ekip ruhu bunu kaldırmaz.

İlgili Blog İçerikleri

Boğa burcu oyuncular oyunda nasıl davranırlar?

Pratik ve güvenilir olan Boğalar uyumlarıyla da dikkat çekerler. Onlar için güvenilir olmak çok önemlidir. Oyunda sırtından vurulmak istemezler. Güçlü değer yargıları olduğu için Counter-Strike: Global Offensive isimli oyunda terörist bile olmak istemeyebilirler. Verdikleri kararların ardında durarak oyunun sonucu olumsuz da olsa görmek isterler. Güçlü istekleri oldukları için oyunda da en güçlü olma tarafında saflarını hemen belli ederler. Sıcak kanlılıkları ile ekip çalışmasında verim sağlanabilir, en iyi ekip arkadaşınız onlar olabilirler. Kendilerine olan düşkünlükleri ve tembellikleriyle de oyunu mahvedebilirler. Yeter ki onlara sağduyulu yaklaşın, sonuç istediğiniz gibi olacaktır. Damarlarına basıp inatlaşmadığınız zaman her şey daha iyi ilerleyecektir.

İkizler burcu oyuncular oyunda nasıl davranırlar?

Bir savaş esnasında askerin üniformasında sıra dışı renk dizaynı seçebilme imkanı olsa bunu İkizler burcu insanları yapar, onların entelektüel yanları bu durumu ele alabilir. Oyunu çabuk anlayıp mantık çerçevesinde ilerlemeye bayılırlar. Konuşkan ve sempatik yanlarının yanında yeniliğe açık olması oyun içerisinde farklı yaklaşımlara ve yeni yollar izlemenizi sağlayabilir. Aynı anda birden fazla işleri yapma gibi huyları oldukları için en fazla görevleri üstlenme isteği de, onların oyun esnasında bir yıldız gibi parlamalarına neden olacaktır. Ani karar değişikliklerini göz ardı edersek tabi… Eğer oyun esnasında ekibini beğenmiyor ve karşılarında ki ekip daha güçlü ise hemen tarafını değiştirebilir bu da oyunda onları güvenilmez yapmakta. Huzur arıyorsanız kesinlikle ikizlerle yola çıkmayın çünkü onlar en ufak bir detay yüzünden oyunu mahvedebilir huzursuzluk çıkabilirler ☺ .

Yengeç burcu oyuncular oyunda nasıl davranırlar?

Nazik ve hassas olan yengeçler oyun esnasında hır güre gelemezler, tartışılması gerekiyorsa bu tamamen saygı çerçevesi içerisinde olmalıdır. Sempatik ve merhametli yanları ile düşmanınıza acıyabilir ya da oyun esnasında ekipten birinin çıkması gerekiyorsa duruma hemen müdahale edip elini taşın altına koyabilir. Hayal gücü yüksek olan Yengeçler hiç ummadık taktikler sunabilir size. Becerikli yanları da bu durumu ekstra destekleyecektir. İyi bir ekip arkadaşı olacaktır. Dağınıklığı ve kuşkuculuğu ile bazı dengeleri bozabilir, eğer bir liderse ekibi dağıtabilir; eğer bir ekip arkadaşınız ise oyunun dengelerini alt üst etmekte ısrarcı yaklaşabilirler. Kesinlikle sabit bir görev üstlenmek istemeyeceklerdir, değişken duyguları onları bir liderken sıradan bir oyuncu pozisyonuna düşürebilir.

Aslan burcu oyuncular oyunda nasıl davranırlar?

Bir Aslan burcundan bahsediyorsak onların cömertliği ve yaratıcılığı hemen ön plana çıkar, fedakar ve anaç/babacan tavırları onları gerçek bir Aslan yapar. Oyunu en iyi şekilde organize ederek yaratıcılığı ile sağlam bir ekip oluşturabilir. Sabit fikirliliği ile hedefe kitlenmekte asla zorluk çekmezler. Oyun esnasında ekip arkadaşlarından herhangi birinin yarattığı aksiliği oyunun sonunda kazansalar bile tantanasını yapabilmeyi kendilerine hak olarak görürler. Diktatörlüğü ve otoritesi ile liderliği sarsıldığı anda işler çığırından çıkabilir. Yapmak istemediğiniz, almak istemediğiniz görevler konusunda ısrarcı yaklaşıp zorbalık çıkarabilirler. Fikirlerini öyle sahiplenir ve beğenir ki hoşuna gitmeyecek fikirlerle karşı karşıya kalmamak için kendisine yaklaştırmak istemeyebilir.

Başak burcu oyuncular oyunda nasıl davranırlar?

Eğer analiz yeteneği gerektiren bir oyun oynuyorsanız, Başaklar bu konuda gayet başarılılar. Ustalıkla yaklaşacak ve başarı sağlamak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarıdır. Cana yakınlığı ile iyi bir lider olurken, aynı zamanda sağlam bir ekip arkadaşı da olacaktır. Tam olarak hesap kitap kafası bulunur, neyin nereden geleceğinin peşine düşer. Hoşnut olmadığı olayları didik didik eder ve kafasında ki soruyu cevaplandırır. Kolay kolay beğenmedikleri için oyunun akışını da buna göre tasarlamak isteyeceklerdir. Aceleci yanları ile hemen sonuç almak isteyecekler. Aşırı merakları sayesinde girilmedik yer işgal edilmedik alan kalmayabilir.

Terazi burcu oyuncular oyunda nasıl davranırlar?

Sevimlilikleri ile ön plana çıkan teraziler oyun esnasında ekibi uzlaştırma konusunda köprü kurarlar. Diplomatik yanları karşı tarafı ekarte etmekte en iyi kullandığı özelliklerden biridir. İdealist oluşları oyunda bir üst seviyeye ya da etaba ulaşmanın basamağı olacaktır. Adaletli oldukları için haksızlığa gelemezler bulundukları ortama hemen kendileriyle beraber adaleti de getirirler. Sağlam bir ortak olacağı için başarıya giden yolda en iyi destekçiniz olacaktır. Kararsız yanları oyunda sağa mı sola mı gitme konusunda arada kalmakta üstlerine yok maalesef. Ani karar değişikliği ile oyunun tüm akışını değiştirebilir durumu lehine çevirmek içinde var gücüyle saldırgan olacaktır. Karşılarında kendilerinden daha güçlü bir ekip gördüklerinde tesir altında kalabilirler anlık olan bu durum sonrasında intikamcı bir oyuncu havasıyla ezmek isteyecektir.

Akrep burcu oyuncular oyunda nasıl davranırlar?

Sağlam bir sırdaş olan Akrepler oyunda hile yapsanız da ekip arkadaşlarıyla paylaşmayacaktır ya da kendisi yapsa kat-i bir şekilde bunu su yüzüne çıkarmayacaktır. Duygularını belli etmeyerek ekip içerisinde en katı oyuncu olarak görünebilirler. Çalışkanlıkları ile tüm güçlerini hamlelere uygun bir şekilde sergileyerek karşısında ki ekibi aptal edecektir. Sebebi ise yüksek analiz gücüne sahip olmaktan başka bir şey değildir. Kindar yanları ve sağlam intikam alma güdüleri sayesinde oyunu hiç ummadığınız bir puanla bitirebilirsiniz, aşırı kuşkucu yanları ile hiç görmediğiniz olaylarla karşı karşıya bırakabilirler. Alay ederek karşısında ki ekip ruhunu çökertip pişmanlık yaşatırlar. Yani Akrepler için oyun oynamak bir anda hayati meseleye dönüşebilir.

Yay burcu oyuncular oyunda nasıl davranırlar?

Keyifli zaman geçirmek istiyorsanız kesinlikle ekip lideriniz yay olmalı. İş bilir yanlarıyla olaylara kolayca müdahalede bulunacak ve oyunun zevkini yaşamak tamamen size kalacak. Dışa dönüklüğü ile yeni ekip arkadaşları edinebilir veya yeni bir ekibe dahil olduklarında kolay adapte olurlar. Olgunluklarını her yerde belli ettikleri gibi oyunda da hissedersiniz. İyi niyetli oluşları ile mutlu olur, yüksek hayal gücü ile farklı yollar bulabilirsiniz. Bazen sorumsuzlukları tutsa da sevdiği oyun içerisinde kaybetmek istemeyeceklerdir. Yenilgiye uğradıklarında da aniden bir pes etme görürseniz bu onların çabuk sıkılmalarından kaynaklıdır.

Oğlak burcu oyuncular oyunda nasıl davranırlar?

Çalışkan ve güvenilir olan oğlaklar, oyun içerisinde de bunu size hissettirecektir. İstekli ve sabırlı yönleriyle aşılması zor bölümlerde ya da maçlarda yapılması gerekeni yapacaktır. Disiplinleri ile nam salan oğlaklar oyun içerisinde de ekip ruhuna bunu yaymak isteyecektir. Ufak cirolarla bile idare ederek zenginliğe ulaşmak için savaşacaktır. Sorumluluk sahibi olmaları oyun esnasında başına taş da düşse oyunu bırakmayacaklarını ifade eder. Kindar ve sert yapıları ile görmek istemediğiniz muameleyi görmenize neden olabilir. Tek başına bile bir ekip olabilir çünkü onlar yalnızlık meraklısı insanlardır.

Kova burcu oyuncular oyunda nasıl davranırlar?

Bir kova burcuyla ekip arkadaşı iseniz kimin nereden katıldığının bir önemi yok, hümanist yanlarını hemen fark edersiniz çünkü. Tek başlarına hareket etmek istedikleri zaman onlara kızmanın doğru olmadığını söylersek yanlış olmaz yapılarında bağımsızlık bir olay var. Çok dost canlısıdırlar ve mucit olma konusunda da diğer burçlara oranla bir tık daha yüksektir. İlginç ve özgün kişiliklerini hemen fark edeceksiniz, yaptığı yönlendirmeleri ve oyuna hakim oluşu ile… Geçmişte yaşadığı kaybetme hissiyatını unutmayacak, aynı hatayı bir daha yapmayacaktır. İstediğine ulaşamadığında yeri göğü yıkabilir çünkü yapılarında bir de isyankarlık mevcuttur. Her olayda dikkat çekmek isterler, çılgın tavırları ile oyuna hareketlilik kazandıracaktır. Olmayacakların peşine düşüp yenilmenize neden olabilir.

Balık burcu oyuncular oyunda nasıl davranırlar?

Oyuna adapte konusunda sorun yaşamayan Balıklar, hassaslardır. Oyunda etkili olmak için karşı tarafı çözmek onların yaptığı hamleleri anlamak isteyecektir. Derin duyguları ve sevgiye düşkünlükleri onları oyuna daha çok bağlarlar kendilerini oyunda kaybedebilirler. Belirsizlik konusunda da ayrıca usta olan balıklar bazı görevleri ihmal edebilirler, bunu da gizlice yaparlar. Sonuç olarak eğer kaybederlerse bunu kolay dağılmaya bağlayacaklardır. Bu yüzden de çekimser yaklaşarak olayı hemen kabullenmeye gidiyormuş gibi görünebilirler.

3 Yorum

  1. Bir terazi olarak harika bir “shotcaller” olduğumla övünmüşümdür hep. Kendimle gurur duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu