Alışveriş

Burcuna Göre Erkeklerin Beğendiği Giyim Tarzları

Daha önce alışveriş önerileri etiketli bir başka yazımda Kadınlara Burçlarına Göre Giyim Önerileri vermiştim. Yine öneri kadınlara gelecek fakat bu kez karşısındaki erkeği etkilemek için tercih edebileceği giyim tavsiyeleri üzerine konuşacağız. Burçların özelliklerine, bakış açılarına ve tarzlarına bağlı olarak çıkarımlar yaparak yazacağımdan dolayı %100 doğruluk garantisi vermem doğru olmaz. Ancak elbette tavsiye niteliği taşıyacak bir içerik olacağına söz verebilirim. O zaman burcuna göre erkeklerin beğendiği giyim tarzları içeriğine başlayalım.

Koç burcu erkeğinin beğendiği giyim tarzı

Koç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız, önceliğiniz aynı kıyafeti bir daha asla giymemek olmalı. Koç burcu erkeği çok çabuk tüketen, bıkan ve aynı şeyleri görmekten sıkılan bir yapıya sahip. Bu yüzden de aynı kotu bir kez daha giyebilmek için onun unutmasını bekleyin. Koç burcu erkekleri deri ya da ceket kombinlerine bayılırlar.

Koç Burcu Erkeğini Etkilemek İçin

Örneğin yukarıdaki ceket Zara’dan 3046/044 kodu ile bulunabilir. Ayrıca günlük yaşamınızda canlı renklerde kıyafetlerle gözlerini üzerinizde tutabilirsiniz.

Boğa burcu erkeğinin beğendiği giyim tarzı

Boğa burcu erkekleri doğanın renklerinden hoşlanır. Toprak tonları, yeşilin tonları ve deniz ile gökyüzü mavisi her zaman onun için etkileyici olacaktır. Ayrıca Boğa burcu erkekleri şık, bakımlı, lüks ancak zarif giyim tarzına sahip kadınları çekici bulurlar. Tek parça, doğal renklerde ve kısa elbiselere bayılırlar.

Boğa Burcu Erkeğini Etkilemek İçin

Ayrıca Boğa burcu erkekleri bakımına özen gösteren kadınlardan fazlasıyla hoşlandıkları için, makyaj tek başına çare olmayabilir. Saçlarınızı her gün farklı şekilde yaparak daha da etkileyici olabilirsiniz.

İkizler burcu erkeğinin beğendiği giyim tarzı

İkizler erkekleri çok cesur tercihlerden hoşlanırlar. Cesurdan kastım yapılmamışı yapmak, giyilmemişi giymek… Burcunun gereği trendleri çok yakından takip ederler ve yenilikçi olurlar. Ruh halleri hemen hemen her gün değiştiği için, siz de İkizler erkeğinin bakışlarını üzerinize çekmek adına her gün farklı kombinlerle karşısına çıkmalısınız.

İkizler Burcu Erkeğini Etkilemek İçin

Yengeç burcu erkeğinin beğendiği giyim tarzı

Yengeç burcu erkekleri daha soft, daha pastele dönük renklerden hoşlanırlar. Giyim konusunda da en çok takıldıkları ve beğendikleri ayrıntı göğüs dekoltesi. Yani seksiliği göğüs ve bel/karın bölgesinde istiyorlar. Ayrıca desenli kumaşlar da fazlasıyla ilgilerini çeker.

Yengeç Burcu Erkeğini Etkilemek İçin

H&M’de satılan bu mor yılan derisi desenli elbiseye Yengeç burcu sevgiliniz bayılacak!

Aslan burcu erkeğinin beğendiği giyim tarzı

Aslan burcunun klişeleşmiş gösterişi sevmesini bir kenara bırakalım. Aslan erkeği her zaman cesur ve dikkat çeken bir giyim anlayışına sahiptir. Aslan erkekleri hem kendisinde, hem de sevdiği insanda aynı tarzı görmek ister. Özellikle Rose Gold olarak adlandırılan pembeye dönük altın rengi aksesuarlara bayılırlar. Giyim de ise turuncu rengi favori olarak tutarlarken, parlak ve gösterişli elbiselere de bayılıyorlar. Bordo rengi de oldukça seviyorlar. Dışarı çıktığında sizinle birlikte o gösterişi yapmak isteyeceklerinden dolayı kesinlikle ikinizin de ilgi çekecek düzeyde giyinmesini bekleyecektir.

Aslan Burcu Erkeğini Etkilemek İçin

Aslan burcu erkekleri gösterişi dekolteden ziyade renklerle ya da kumaş türüyle yapmanızı bekler. Bu yüzden de pullu kısa bir elbisenin altına kalın çorap iyi bir tercih olabilir.

Başak burcu erkeğinin beğendiği giyim tarzı

Başak burcu erkekleri günlük hayatındaki titizliğini ve düzenini giyimde de görmek ister. Ancak bu düzen “basic” tarzda ve sıfır desen, sıfır renk olmalı. Beyaz desensiz bir tişört üzerine beyaz kapüşonlu bir ceket atmanız, onu etkilemek için yeter de artar bile. Ayrıca kot pantolon tercihinizi de desensiz ya da yırtıksız şekilde gerçekleştirmelisiniz. Yani basit ve sıradan gibi gözüken giyim tarzınız onlara ilgi çekici hatta seksi gelebilir!

Başak Burcu Erkeğini Etkilemek İçin

Yine kemer, kolye ve küpe gibi aksesuarlardan tamamen uzaklaşırsanız, Başak burcu erkeği kendisini size daha da yakın hissedecek!

Terazi burcu erkeğinin beğendiği giyim tarzı

Terazi burcu kadınlarla paralellik gösterecek şekilde, Terazi erkekleri de pastel renklerden çok hoşlanırlar. Yalnız bir problem var… Terazi erkekleri giydiğiniz kıyafetlerin markalarına takılabilir! Bu yüzden markalı, kaliteli ve pastel tonları bir araya getirmelisiniz. Ayrıca vücuda yapışan kıyafetlerden pek hoşlanmazlar.

Terazi Burcu Erkeğini Etkilemek İçin

Terazi burcu erkekleri makyaj yapan ve bol aksesuar kullanan kadınları ilgi çekici bulabilirler. Ancak genel olarak keskin hatlardan, cesur seçimlerden hoşlanmazlar.

Akrep burcu erkeğinin beğendiği giyim tarzı

Akrep burcu erkeklerinin neredeyse renklerle işi yoktur. Siyah ve Kırmızı renk dışında pek bir şey aramazlar. Giyim konusunda vücuda oturan dar kıyafetlere ya da uçuş uçuş ancak vücut hatları ile uyumlu tek parça elbiselere bayılırlar. Aksesuardan fazla hoşlanmazlar. Onlar için en büyük aksesuar, eteğin altına giyilecek ince bir siyah çorap!

Akrep Burcu Erkeğini Etkilemek İçin

Dekolteyi abartmamak koşuluyla severler. Kırmızı renk dışında bordo ya da mora yakın renklerden de hoşlanabilirler.

Yay burcu erkeğinin beğendiği giyim tarzı

Yay erkekleri salaş, bol çiçek desenli elbiselere bayılıyorlar! Onlar doğadan kopup gelen insanlar. Mutlaka doğa esintisini üzerinizde tutmalısınız. Ayrıca her an yeni bir maceraya atılacak derecede spor kıyafetler tercih etmelisiniz.

Yay Burcu Erkeğini Etkilemek İçin

Tulum ya da tek parça salaş ve doğada bulunan renklerden tercih edeceğiniz tüm kıyafetler, Yay burcu sevgilinizi etkilemeye ve beğenisini almaya yetecektir.

Oğlak burcu erkeğinin beğendiği giyim tarzı

Oğlak burcu erkeği denildiğinde akla ciddiyet ve siyah tek renk tercihi gelmeli. Ancak unutulmaması gereken bir başka detay da payetli elbiselere olan düşkünlüğü. Bunların hepsini nasıl birleştireceğiniz size kalmış.

Oğlak Burcu Erkeğini Etkilemek İçin

Mango’da 33079048-QUIM-LM kodlu bu elbise ise tam Oğlak sevgilinizi etkilemek için biçilmiş kaftan!

Kova burcu erkeğinin beğendiği giyim tarzı

Mavi tonlarına karşı olan hassasiyeti ortada! Kova erkeğinin bakışlarını üzerinize çekmek istiyorsanız, kesinlikle mavi tonlarını modern çizgilerle buluşturun. Yani anane kıyafetleri ile takılmayın! Maviyi kırmızı ve beyaz gibi yakışan renklerle kullanırsanız, emin olun bakışlarını sizden alamayacak. Ancak buradaki tek önemli detay mavi, turkuaz ya da lacivert olması değil. En önemli detay keskin çizgilere ve çağdaş tasarımlara yer verilen parçaların seçimi.

Kova Burcu Erkeğini Etkilemek İçin

Balık burcu erkeğinin beğendiği giyim tarzı

Balık burcu belki de en karmaşık burçlardan birisi. Bu kötü anlamda değil tabi ki… Beğendikleri giyim stili, karmaşık tasarımlardan, fazla aksesuardan ve tarzı tek bakışta adlandıramayacağınız özgün stillerden oluşur. Özellikle gri, beyaz ve siyah tonları bir arada kullanmayı deneyerek tepkisini ölçün!

Balık Burcu Erkeğini Etkilemek İçin

6 Yorum

  1. Nişanlım terazi burcu ve gerçekten bende pastel pembe ile beyaz tonlarını çok yakıştırıyor teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu