Öneriler

Çocuklar İçin Eğitici Oyuncak

Tablet ve telefonları ellerinden düşürmeyen çocuklar için harika eğitici oyuncak seçenekleri Duyu Market ile gerçek oluyor.

Bir insanın hayatı, seçimleri ve geleceği, önce ailede şekillenir. Yani bir çocuk için en önemli eğitim kurumu ailedir, ebeveynlerdir. Ülkemizde son zamanlarda bilinçli ebeveynlerin sayısı artmakta. Özellikle çocuklarının ellerinde telefon ya da tablet ile vakit geçirmemeleri adına ebeveynler farklı arayışlara giriyor. Bu arayışların ortak paydası eğitsel olması. Yani hem zeka geliştiren, hem günlük fiziksel aktivite ihtiyacını karşılatan, hem sosyalleştiren, hem de duyusal bütünleme geliştiren bir şeyler olması gerekiyor. İşte bu konuda devreye giren en iyi çözüm eğitici oyuncaklar oluyor.

Eğitici oyuncak denildiğinde akla ilk gelen olgunun eğitim özelliği sunması olsa da, bu oyuncakların aslında bebekleri ya da çocukları eğlendirerek eğitilmeye motive etmesi gerekiyor. Yani oyuncak kavramından uzaklaşmadan, eğitimi zihinsen, bedensel ve duyusal olarak verip, kaliteli vakit geçirmesi sağlanmalı. Bunu da ancak Gonge gibi uluslararası markaların kalitesi ve güvencesiyle sağlayabiliyorlar. Şimdi size biraz eğitici oyuncak çeşitleri ve fiyatlarından bahsedeceğim.

Gonge, dünyanın önde gelen eğitici oyuncak markalarından birisi. Yüksek kalitesinin yanı sıra, uzman pedagoglar, rehabilitasyon uzmanları ve aktivite antrenörlerinin de fikri alınarak geliştirilen bu oyuncaklar, ülkemizdeki artan maliyetlere rağmen sadece 69 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Özellikle her ürünün -zeka gelişimi, beden gelişimi, duyusal gelişimi, el-göz koordinasyonu gelişimi, sosyal/arkadaşlık/iletişim gelişimi gibi- en az 1 amaca hizmet ettiği var sayılırsa, çocuklarımız için en uygun seçenek, Duyu Market’ten alınacak Gonge marka oyuncaklar oluyor.

Duyu Market Gonge Eğitici Oyuncaklar

Özetlemek gerekirse, kalıplaşmış “erkek çocuklarına oyuncak araba” ya da “kız çocuklarına plastik bebek” yerine gerçekten kişisel gelişime fayda sağlayacak eğitici oyuncaklar ile büyütülmesi görüşündeyim. Umarım içerik hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki alışveriş blogu yazısında görüşmek üzere, hoşçakalın.

Bir Yorum

  1. Duyumarketten daha önce ablam alışveriş yaptı yeğenim için. Kargo bilgisi geç verilse de gayet hızlı ve sağlam geldi. Tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu