Alışveriş

Çok Seveceğiniz 7 Oyun Karakteri Peluş

Birbirinden harika 7 oyun karakteri peluş incelemesi ve listelemesi yaptım. Farklı sitelerden aldığım bu örneklerle siz de kafanızda oyuncuya hediye etmek için bir şeyler canlandırabilirsiniz.

Yaşımız kaç olursa olsun peluş oyuncakları seviyoruz. Özellikle sergileyebileceğimiz ve kaliteli olan oyun karakteri peluşları birer figür olarak kullanabiliyoruz. Sizler için en kaliteli ve oyuna göre değişen peluş figürleri derledim.

1. League of Legends Peluşları

League of Legends Peluş

League of Legends sevdiğimiz, vaktimizi bir hayli harcadığımız oyunların başında geliyor. Peki bu tatlı League of Legends peluş oyuncaklarını kim istemez? Tibbers peluş ayıcık en çok hoşuma giden oldu. Teemo peluşu da fena değil. Bunların tamamını Riot Games resmi mağazasında bulabilirsiniz.

2. Minecraft Peluşları

Minecraft Peluş

Minecraft yine dünya üzerinde en çok oyuncu figürü ve oyuncu peluşu satılan oyun. Eşsiz atmosferi, sınırsız evreni ve bu yumuşacık peluşlarıyla gönlümüzü fethetmeye devam ediyor. Resimdekiler sırasıyla minecraft örümcek peluş, minecraft köylü peluş, minecraft büyücü peluş, minecraft domuz peluş ve minecraft creeper peluş olarak geçiyor. Bu peluşları da Amazon’da bulabiliyorsunuz. Fakat satın almadan önce kesinlikle Türkiye’ye gönderim yapıp yapmadıklarını sorun. Ayrıca lütfen Aliexpress gibi çin sitelerinden peluş oyuncak satın almayın, çok zararlı olabiliyor. Amazon’dan yaptığınız alışverişlerde .com ise Amerika Birleşik Devletleri, .de ise Almanya standartlarına onaylı oluyor.

3. Pokemon Peluşları

Pokemon Peluş

Pokemon çocukluğumuzun en harika anılarıdır belki de. Şimdilerde ise özellikle Nintendo konsollarında bolca oyununu oynuyoruz. Son olarak Switch ile yükselişe geçen Nintendo, Pokemon oyunlarını da bir bir çıkarmaya ve yenilerini duyurmaya başladı. Peki Pokemon peluşları için ne dersiniz? Özellikle Eevee peluşu beni benden aldı.

4. Counter-Strike Peluşları

Counter-Strike Peluş

Peluş denildiğinde akla hep sevimli oyunlar mı gelecek? CSGO peluşları tam sergilemelik harika şeyler. Tavuk peluşuna bayıldım. Arkasında bir de C4 peluşu barındırıyor. Ayrıca T ve CT tarafları için de birer karakter peluşu mevcut. Bunları da yine Amazon’dan ve Ebay’den alabiliyorsunuz.

5. Dota Peluşları

Dota Peluş

Dota peluşları da yine en çok satılan ürünler arasında. Fakat diğer oyun peluşları arasında bir ayrıcalığa sahipler. Soldaki kutu mikro boyutta peluş verirken, sağdaki örnek peluşlar dijital olarak da o kostüme sahip olmanızı sağlıyor. Yani içerisinden Steam’de kullanabileceğiniz dijital kodu çıkıyor. Ortadakini çok sevdim ben.

6. 90’ların Popüler Oyunlarından Peluşlar

Atari Peluş

Süper Mario’dan Donkey Kong’a, Sonic’ten Street Fighter’a, birbirinden harika NES, SNES ve Atari oyunlarından peluşlar da yok değil. Özellikle Sonic peluşu sahip olmak isteyeceğim türden olmuş. Bunları da Amazon’dan alabiliyorsunuz. Oyun adını yazdıktan sonra “plush” kelimesini ekleyerek aratırsanız bolca sonuç çıkacaktır.

7. Yeni Dönem Oyunlardan Peluşlar

Oyun Karakteri Peluş

Warcraft’tan Don’t Starve’a kadar bir çok oyunun peluşu bulunuyor. Yeni dönem oyunlardan özellikle Fallout 4 için de yine oyun karakterli peluşlar mevcut. Bunları da yine Amazon üzerinden satın alabilirsiniz.

 

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu