Öneriler

Datça Bungalov Kiralamak

Datça'nın Palamutbükü mevkiinde harika bungalovları, eşsiz özel plajı ve özel restoranı olan bir konaklama tesisi olduğunu biliyor muydunuz?

Türkiye’nin en harika koylarını içerisinde barındıran Ege Denizine nazır harika bir konaklama fırsatından kim faydalanmak istemez ki? Datça’nın Palamutbükü mevkiinde yer alan Çuhadar Datça, tek oda konaklamadan 2+1 suite kadar birbirinden farklı bungalov ve oda imkanı sunuyor. Eğer siz de Datça Bungalov kiralama niyetindeyseniz, yazının devamında çok daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Datça Nerede?

Muğla’nın 13 ilçesinden bir tanesi olan Datça, özellikle son 10 yıldır tatilcilerin ve gezginlerin en büyük ortak noktalarından birisi. Birbirinden güzel koylara, ormanlara, yürüyüş parkurlarına ve plajlara ev sahipliği yapan Datça, Muğla şehir merkezine yaklaşık 130 km uzaklıkta bulunmaktadır. 100’den fazla irili ufaklı koya sahip ilçenin en güzel koylarından birisi de, elbette Palamutbükü‘dür.

Datça Konum Bilgisi

Datça Bungalov Deneyimi

Datça, mavinin ve yeşilin buluştuğu harika koylara ev sahipliği yapmaktadır. Bu yüzden Datça içerisinde otel, motel ve pansiyondan çok kamp alanı, bungalov ve karavan turizmine ilgi duyulmaktadır. Datça’da gerçekleştireceğiniz en güzel aktivitelerden birisi olan Bungalov kiralamak, gerçekten de iş ve şehir stresini sizlerden uzaklaştıracaktır.

Datça’da bungalov kiralamak, Sapanca ya da Kırklareli’nde bungalov kiralamaktan çok daha farklı bir deneyim. Çünkü bungalovunuza hapis kalmak yerine etrafı gezebilir, trekking etkinliklerine katılabilir, yüzebilir, Ege denizini çok daha yakından tanımak için tüplü/tüpsüz dalabilir, surf yapabilir ve yakın bölgelerde paraşüt aktivitelerine katılabilirsiniz. Tabi ki her yerde olduğu gibi Datça’da da bungalov kiralarken dikkat etmeniz gerekir.

Çuhadar Datça

Kiraladığınız bungalovun balkonunda kahvaltınızı kuş sesleri eşliğinde ve enfes Ege denizinin kokusuyla yaparken, çocuklarınız çoktan mayolarını giyerek denize gitmek isteyeceklerdir. Çuhadar Datça da size kendi plajıyla hizmet vererek bu kaliteli deneyimi çok daha yukarı taşımaktadır. Yine gezginlerin güvendiği Tripadvisor sitesine göre en iyi Palamutbükü konaklama tesislerinden de birisidir.

Çuhadar Datça Bungalov Kiralık

Çuhadar Datça sizlere başta güvenli turizm sertifikası olmak üzere; denize sıfır konaklama, müstakil bungalov ve deniz manzaralı taş ev deneyimi, lezzetli yemekler, özel plaj, ücretsiz wifi, ilave su deposu, jeneratör, ücretsiz otopark ve odalarda buklet set sunmaktadır.

Bir çok bungalovda göremeyeceğiniz bu hizmetleri size sunan Çuhadar Datça‘da konaklamak istiyorsanız, elinizi biraz acele ettirmenizde fayda var. Zira odalar şimdiden dolmaya başladı. Özellikle 1 Ağustos 2022 ile 1 Eylül 2022 tarihleri arasında doluluk oranının çok yüksek olduğu biliniyor.

Bu özel hizmetlerden faydalanmak isterseniz mutlaka kendilerinin web sitelerini incelemenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca Whatsapp üzerinden de rezervasyon kabul ediyorlar!

Çuhadar Datça

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu