Öneriler

E-GameShop Güvenilir mi?

Ankara'da bulunan en iyi oyuncu mağazası E-GameShop Güvenilir mi? Sizin için, tüm sorularınıza yanıt olacak cevapları araştırdım!

Merhabalar, son zamanlarda en sık aldığım sorulardan bir tanesi, E-GameShop güvenilir mi sorusu oldu. Ben de konu hakkında cevap verebilecek en tecrübeli isimlerden bir tanesi olduğumdan dolayı, bu soruyu kişisel blog siteme taşımak istedim. E-GameShop kullanıcı yorumları ya da müşteri yorumları ile de “E-GameShop güvenilir mi?” sorusunu yanıtlayacağım.

Öncelikle E-GameShop hakkında bilgi almak isteyenler, Ankara Oyuncu Mağazası içeriğine göz atabilirler. Yerel işletme olarak başlayıp e-gameshop.com ile e-ticaret tarafını kuran ve ardından ulusal bir markaya dönüşen şirket, kayıtlarda EGS Bilgisayar Bilişim Teknoloji Market Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak geçiyor. Alışverişinizi ister şubelerinden, ister N11-Hepsiburada-Gittigidiyor platformlarından, isterseniz de web mağazasından gerçekleştirebiliyorsunuz. Şubeden direkt ürünü görerek alanlar zaten rahat; ancak e-gameshop.com’dan alışveriş yapanlar nasıl güvenebilir?

Sipariş sürecinden bahsetmem gerekirse, verdiğiniz sipariş sisteme düşer düşmez e-ticaret departmanı tarafından kayda geçiriliyor ve onaylanıyor. Ardından siparişiniz depoya iletiliyor. Eğer ürün depoda mevcutsa 1 iş günü içerisinde adresinize kargolanıyor. Tüm bu süreç e-ticaret departmanı tarafından titizlikle takip ediliyor. Kapıda ödeme ile verdiğiniz siparişler de, normal siparişler gibi takip ediliyor ve olası sorunlarda yine alıcı ödemeli kargo ile depoya gönderebiliyorsunuz. Kapıda ödeme siparişlerde iadeler banka hesabınıza nakit olarak, kredi kartı ile online ödemesi yapılmış siparişlerin iadesi Iyzico aracılığıyla kredi kartı ekstrenize artı bakiye olarak yansıtılıyor.

Bir diğer durum olarak ürününüz depoda yoksa 3 seçenek gündeme geliyor. E-ticaret departmanı öncelikle ilk seçenek olarak ürünü tedarik etmeye çalışıyor. Ancak ürün “müşteri hakları” kapsamında tedarik edilemiyorsa, ikinci seçenek değerlendirilmesiyle müşteri aranarak bilgilendiriliyor ve sipariş iptali ile eksiksiz ücret iadesi gerçekleştiriliyor. Eğer iptal/iade istenmiyorsa da son seçenek olarak size ürün değişimi ya da hediye çeki öneriliyor. Yani aslında verdiğiniz siparişte tedarik sorunu olursa, sizleri uğraştırmayacak kısa bir süreç bekliyor.

Diyelim kargoda bir hasar oldu. Bunu da kargo görevlisine tutanak tutturduğunuzda ücretsiz olarak iade edebiliyorsunuz. Kargoda hasar yok ancak üründe herhangi bir sorun oldu; bunda da iade talebi oluşturarak değişim ya da iade isteyebiliyorsunuz.

Yani E-GameShop güvenilir mi sorusunun yanıtı elbette güvenilir olacaktır. Çünkü marka değerini korumaktan öte arttırmaya çalışan firmalar, müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem verirler.

E-GameShop Müşteri Yorumları

Bazı olumlu ya da olumsuz müşteri yorumlarını isim/soyisim bilgilerini silerek sizler için bir araya topladım.

  • Razer Deathadder Essential oyuncu faresi satın aldım. Kargo bedava olarak 349 TL ödedim. Ancak stoklarında kalmadıkları için arayıp bilgilendirdiler. Onun yerine üst modeli olan Razer Deathadder Elite gönderdiler. Memnun kaldım.
  • SteelSeries Apex 150 klavye aldım ancak 4 günde geldi, diğer siteler 2 ya da 3 günde gönderiyor.
  • 17 Eylül’de Thor Çekiç Anahtarlık siparişi verdim. Ancak kargo beni evde bulamamış ve geri döndü kargom. Neyse ki iade ettiler ücreti.
  • Mağazalarında 569,90 TL olan ürün sitelerinde 574,90 TL. Kesinlikle mağaza fiyatına da bakın, farklı kampanyaları olabiliyor.
  • Kapıda ödeme ile erkek arkadaşıma oyuncu tişörtü aldım. 1 günde elime ulaştı çok memnun kalmıştım. Ancak yanlış beden gönderilmiş. Değişimi sağladılar sağlamasına ama toplamda 2 günlük kaybım oldu. Neyse ki 5 TL hediye çeki de tanımlandı.

Sponsorlu İçerik

Etiketler

Bir Yorum

  1. E-gameshop sitesinden 2 defa alışveriş yaptım. İlki mükemmeldi, ikincisinde de kargoda 1 günlük bi gecikme oldu ama gene de sağ sağlim geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı