Günlük İçerikler

E-Gameshop Ne Zaman Açılacak?

Herkese selamlar. Tanımayanlarınız için kısaca görevimden ve yaptıklarımdan bahsedeyim. E-GameShop'un marketing departmanının yöneticisiyim. Hem orada ekibime liderlik yapıyorum, hem de burada sizler için içerik oluşturuyorum. E-GameShop, ülkemizde yepyeni heyecan katacak bir proje.

Herkese selamlar. E-GameShop, ülkemizde yepyeni heyecan katacak bir proje. Bambaşka bir konseptte, insanlar için harika bir alışveriş lokasyonu… E-GameShop hakkında bilgisi olmayanlar aşağıdaki yazılarıma tıklayarak ayrıntılı olarak bilgi sahibi olabilirler.

  1. Ankara Oyuncu Mağazası
  2. E-GameShop Röportajı

Önce biraz blog sitemden bahsedeyim. Oyuncular için harika içerikler üretmeye çalışıyorum. Haftada mutlaka en az 1 içerik yayınlıyorum. Kimi zaman oyuncuları ilgilendiren bir kişisel düşünce yazısı, kimi zaman oyunculara yönelik bir alışveriş önerisi, kimi zaman oyuncular için eğlenceli içerik… Her daim blogda yeni içerik oluyor ve otobüste, metrobüste, serviste okuyabileceğiniz sizi yormayacak yazılar barındırıyorum. Ayrıca bugüne kadar 750.000’in üzerinde ziyaretçim oldu ve henüz 7 ayda yakaladım bu sayıyı. Bunun için size ne kadar teşekkür etsem az…

İlgili Blog İçerikleri

Eğer hazırsanız E-GameShop tarafındaki gelişmelerden bahsetmek istiyorum. Öncelikle mağaza, %100 yerli sermaye ile kurulmakta. En önemlisi de, sizler ve bizler gibi genç bir oyuncu tarafından tüm sorumluluğu üstlenilmekte. Türkiye’nin en genç girişimcilerinden bir tanesi olan Emre Işık, bu mağaza için ülkenin en iyi ekibini toplamış durumda. En çok sorulan soru neden gecikmeler olduğu yönünde. Mağaza tadilatı bitti, reyonlar ve raflar tasarlanıp yerleştirildi, altyapı çalışmaları bitti bitecek. Şu an açılmasının önünde kalan tek engel ürün stokları. Markalar ve bayiler tarafından tedarik edilen ürünlerde bazı gecikmeler olabiliyor. İnsanlar çok katı, tam tarih istiyorlar. Ancak şunu söyleyebilirim, içinizi ferah tutun. Ne zaman ürünlerin %100’ü raflarda yerini alırsa, o gün açılışı gerçekleştireceğiz. Bununla ilgili duyuruyu da Instagram sayfalarından yapacaklar

İkinci en çok sorulan soru, “şu kaç lira, bu kaç lira” muhabbeti. Arkadaşlar anlıyorum, merak ediyorsunuz. En doğal hakkınız. Ancak daha açılışı yapılmamış, ürünlerin bir kısmı henüz tedarik edilmemiş bir mağazada fiyat sorsanız ne değişecek, sormasanız ne değişecek. Bunun yerine keşke sabredip mağaza açıldığında internet siteleri üzerinde tüm ürünleri gezseniz, işlerini o kadar hızlandıracaksınız ki… Bir günlük mesailerinin en az 2 saatini sorduğunuz sorulara yanıt vermek ile harcıyorlar. Sosyal medya departmanları mesajlara yetişemiyor. Bir de öyle mesajlar geliyor ki, “oyuncu mağazası” ismindeki sayfaya “oyuncu bedava ürün hattı” muamelesi yapılıyor. Yahu hayatınızda kaç defa bir mağazaya, ne biliyim Migros’a girip “bedava pirinç verir misiniz?” dediniz? Yapmayın lütfen, biraz anlayışlı olun. Girişimci arkadaş tüm sermayesini, tüm birikimini bu işe yatırıyor, cebinde beş kuruş yok, sizlere bedava Playstation 4 vermek için değil elbette. En uygun fiyatlarla ürün satarken, oyuncuları en ucuz ve en kaliteli şekilde ülkemizde daha önce satılmamış 1000 civarı ürün ile buluştururken elbette para da kazanacak. Para kazanacak ki, 1000 çeşit değil, 3000 çeşit ürün getirecek. Youtuber getirip imza günü yaptıracak. Streamer getirip yayın açtıracak. Blogger getirip inceleme yazdıracak.

Şimdi gelelim çekilişlere. Yaptıkları çekilişlerin hepsini Instagram sayfalarından duyuruyorlar ve çekileceği zaman da video olarak çekilişi atıyorlar. Maksat akıllarda soru işareti kalmasın. Profilde sabit olarak hep son çekilişin videosu ve kazananı durmakta. Yeni çekiliş sonuçlandığında, kazananı belirlerken yeni video çekiyorlar ve eskisinin yerine sabitliyorlar. Durum bu. Yok 2 ay önce çekiliş vardı ben görmedim vs yapmayın. Profilde yayınlıyoruz zaten. Tek tek haber vermek mümkün değil.

Son olarak benim Instagram hesabım üzerinden yeni bir çekiliş olacak. Hem blog sitemi, hem de Instagram profilimi takip eden arkadaşlar arasından 20 kişiye harika ödüller vereceğim. Çekilişi yine videolu olarak yayınlarım. Ayrıntıları Instagram sayfamdan paylaşacağım.

https://instagram.com/bloggerstagram

Sponsorlu İçerik

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu