League of Legends

Emojiler ile Şampiyon Tahmin Yarışması #2

League of Legends Bilgi Yarışması oynamayı hepimiz seviyoruz. Ama bu defa iş farklı! Sizlere emojilerden hangi şampiyon olduğunu tahmin edeceğiniz eğlenceli bir içerik hazırladım. Her hafta 2 içerik mottosuyla açtığım oyun blog sitemde Oyun İncelemelesi, League of Legends Bilgi Yarışması, Oyun Sektörü Blog Yazıları, Seyahat ve Gezi temalı Blog Yazıları, Rehberler ve çok daha fazlasını oluşturuyorum.

Unutmayın, sitemde asla rahatsız edici türde reklam barındırmıyorum ve bu siteyi sadece profesyonel içerikler üretmek için kullanıyorum. Dolayısıyla paylaşımlarınızdan herhangi bir kâr gütme amacım bulunmuyor. Sadece daha fazla insana kaliteli içerik üretme şansını elde ediyorum.

İçeriklerden daima haberdar olmak istersen Facebook sayfamı ya da Twitter profilimi takibe alabilirsin. Ya da blog siteme sol altta göreceğin simgeden abone olabilirsin.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

League of Legends Emoji Testi 2 Toplam %%total%% soruda %%score%% doğru yaptım.

Eğer içeriklerimin devam etmesini istiyorsan sol alttaki kırmızı düğmeden abone olmayı unutma 🙂

Etiketler

Burak Şengüloğlu

Oyun dünyası ile çok çok erken yaşta tanışmış, 9 yaşındayken gül gifleriyle süslü ilk sitesini açmış, bir ara e-spor'a ve oyun haberciliğine sarmış, şu sıralar oyun geliştirme, firmalara danışmanlık hizmeti ve makale hizmetleriyle hayatının akışına kendisini kaptırmış bir şahıstır.

Bunlara da Göz At

6 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Kullanıyorsun

Merak etme, sitemde asla rahatsız edici veya sorunlu reklam barındırmıyorum. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için Adblock'tan "bu alan adını devre dışı bırakman" gerekmekte. Şimdiden teşekkür ederim!