Alışveriş Blogu

En Güzel Playstation Aksesuarları

Konsol oyuncuları için kişiselleştirme ya da dekoratif amaçlı aksesuar sayısı epey arttı. Ben de bulduğum ve beğendiğim bir kaç ürün ile Playstation aksesuarları listesi yaptım. Playstation 4 aksesuarları ağırlıkta olan bu listede bakalım neler var.

Konsol oyuncuları için kişiselleştirme ya da dekoratif amaçlı aksesuar sayısı epey arttı. Ben de bulduğum ve beğendiğim bir kaç ürün ile Playstation aksesuarları listesi yaptım. Playstation 4 aksesuarları ağırlıkta olan bu listede bakalım neler var…

1. Playstation 4 için Dualshock 4 Led Sticker

Playstation 4 için Dualshock 4 Led Sticker

İlgili Blog İçerikleri

Bu harika led stickerlar son zamanlarda epey moda oldu. Playstation aksesuarları arasında en çok ilgi çeken ürün diyebilirim. Dualshock 4 için üretilen bu Playstation Led Sticker ürünleri, ülkemizde de oldukça uygun fiyatlara bulunabiliyor.

2. Playstation 4 için Dualshock 4 Silikon Kılıf

Dualshock 4 Silikon Kılıf

Playstation aksesuarları arasında evet, çoğunluk Dualshock 4 aksesuarlarında. Ancak bunda, en çok kullandığımız aparat olmasının da payı mevcut. Bu Dualshock 4 silikon kılıf mevzusu da, aslında görsellikten çok koruma görevi gören bir ürün. Hem Playstation 4 kolunun çabuk yıpranmasını önlüyor, hem de tutuş hissiyatı olarak avantaj sağlıyor. Fiyatları da yine oldukça uygun. 8 TL’den başlıyor ve 50 TL’ye kadar çıkabiliyor.

3. Playstation 4 için Dualshock 4 Analog Koruyucu

Dualshock 4 Analog Koruyucu

Gerçekleştirilen testlerde, sıfır bir Playstation 4 aldığınızda en çok yıpratacağınız parça, Dualshock 4 kolunuza ait analogların yüzeyleri. Terden, sürtünmeden ya da sert baskıdan yıpranan analogları korumak da artık çok eğlenceli. Bu Dualshock 4 analog koruyucu ürünleri sayesinde, hem harika şekilde modifiye yapıyorsunuz, hem de kolunuzun ömrünü uzatıyorsunuz. Fiyatları 7 TL’den başlıyor ve 100 TL’ye kadar çıkabiliyor. Ülkemizde de bu ürünlerden bolca bulunabiliyor.

4. Playstation 4 Kaplama Stickerları

Playstation 4 Kaplama Stickerları

Playstation aksesuarları denildiğinde, konsollarımızı da unutmadım. Sadece Dualshock değil, Playstation 4 kaplama da yapabileceğimiz ürünler mevcut. Yapıştırma şeklinde sunulan bu ürünler ile Playstation 4 kaplama ya da Dualshock 4 kaplama yapabiliyoruz. Fiyatları da çok değişken. Örneğin sadece konsolu kaplamak istediğiniz bir sticker 30 TL civarına bulunabilirken, Dualshock 4 ve analog koruyucuları da dahil komple bir set 300 TL civarına alınabiliyor. Ayrıca satıcıların söylediğine göre, yapıştırmada kullanılan malzeme ucuz ve kötü bir kimyasal ise, konsolunuza ya da kontrolcünüze inanılmaz zarar verebiliyormuş. O yüzden böyle bir şeyi satın almak istiyorsanız 2 defa düşünün derim. Mutlaka kullanıcı deneyimlerine göz atın ve mümkün olduğunca ucuz çin malı kaplamalardan uzak durun. Binlerce lira verip aldığımız aletlere zarar gelmesini hiç birimiz istemeyiz.

3 Yorum

  1. Hocam Playstation 4 aksesuarları olarak yapmışsın ama rica etsem kulaklıkları ve taktik mouseları da koyabilir misiniz? Hori markasına ait bazı ürünler var koyabileceğin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir