Alışveriş

En İlginç Evcil Hayvan Ürünleri

En ilginç evcil hayvan ürünleri derlemesi yaptım. Oldukça keyifli bu evcil hayvan aksesuarları ile kedinizi ya da köpeğinizi daha da mutlu edebilirsiniz.

Bugün sizler için yurt içi ve yurt dışında satılan ilginç evcil hayvan ürünleri derlemesi yaptım. Oldukça eğlenceli ve ilk defa göreceğiniz ürünler de var. Geçelim listemize!

1. Kravat Şeklinde Köpek Tasması

Kravat Şeklinde Köpek Tasması

Tekzen’de satılan bu harika tasmalar 5,90 TL’lik bir fiyata ve yıkanabilir özelliğe sahipler. Ayrıca boyun kısmından ayarlama yapılabiliyor. Yalnız çok ilginç bir şekilde, renk-desen seçemiyorsunuz, stok durumuna göre rastgele gönderiyorlar.

2. Led Işıklı Tasma

Led Işıklı Tasma

Amazon’da satılan bu ürün 9,90 dolarlık etiket fiyatına sahip ve ülkemize gönderime açık. Led ışıklı tasmayla gece gezmeleri daha keyifli ve güvenli olacak. Bu led tasmaların en önemli özelliği USB ile şarj edilmesi. Ayrıca 3 farklı ışık ayarı var. Sürekli yanan, yavaşça yanıp sönen ve hızlı yanıp sönen olmak üzere 3 tip ışıklandırma yapabiliyorsunuz. Işık rengi değişmiyor, alırken rengine dikkat ederek almanız gerekmekte.

3. Kuş Yuvası

Kuş Yuvası

Evcilal sitesinde satılan bu yuvalar, çok rahat bir şekilde kafes içerisine konumlandırılabilir ölçülerde. Ayrıca tamamen doğal malzemelerden yapılmış. Fiyatı 18,10 TL ve ilk siparişinizde %10’luk bir indirim daha oluyormuş.

4. Ibiyaya Woof Köpek Taşıma Çantası

Ibiyaya Woof Köpek Taşıma Çantası

Bu evcil hayvan taşıma çantaları arasında belki de en özeli. Çünkü içi gözükebilen, transparan bir yapısı var. Hem fermuarla ayrılan bölümde solunum için yeterli açıklığın sağlandığı bir file var, hem de petinizi sürekli görebileceğiniz kenar bölümleri. Her ne kadar köpek taşıma çantası olarak geçse de, rahatlıkla kedinizi de taşıyabilirsiniz. Petza’nın sattığı bu çantanın indirimli fiyatı 244,43 TL iken, Amazon’da 180 dolar civarında.

5. Playball Otomatik Top Fırlatıcı

Playball Otomatik Top Fırlatıcı

Bu top fırlatıcı gerçekten tam da ufak cins köpeklerinize göre. Büyük cins demiyorum çünkü bir Golden Retriever sahibi olarak o minik turuncu topların hepsinin 1 günde parçalanacağını biliyorum… Bu otomatik top fırlatıcı evcil hayvan ürünleri arasında en keyiflisi. Fırlatıcıda 3 farklı uzaklık ayarı bulunuyor. Ev için kısa, dışarısı için orta mesafe ve uzak seçenekleri ile günlük egzersizleri oturduğunuz yerden bile yaptırabilirsiniz. Fiyatı ise çeşitli sitelerde 70 dolar ile 90 dolar arasında değişiyor.

6. Akvaryum SpongeBob Evi

Akvaryum SpongeBob Evi

Balıklarınızı SpongeBob evinde ağırlamak istemez miydiniz? Oldukça keyifli ve eğlenceli olan bu ürünü gördüğümde direkt “benim olmalı!” dedim. Amazon’da fiyatı yalnızca 7 dolar ve ülkemize gönderimi bulunuyor.

7. LitterMaid LM680C Kendi Kendisini Temizleyebilen Kedi Tuvaleti

LitterMaid LM680C Kendi Kendisini Temizleyebilen Kedi Tuvaleti

Bu kedi tuvaleti, kumu özel olarak tarayıp temizleyen bir sistem ile çalışmakta. Üstelik bir çok türde (silikon bazlılar hariç) kum ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Böylelikle kötü kokular da ortadan kalkıyor. Amazon’da satılan bu ürünün fiyatı 66 dolar ve Türkiye’ye gönderimi var.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu