Alışveriş

En İlginç League of Legends Ürünleri

League of Legends tutkunu olanlar için en güzel League of Legends ürünlerini derledim. League of Legends ürünleri listesi huzurlarınızda!

League of Legends ürünleri için uzun zamandır bir araştırma yapıyorum. Hem resmi mağaza ürünleri çapında, hem de yerel satış kanallarında League of Legends alışverişi yapmaya kalktığımızda neler alabiliriz incelemesi diyebilirim bu araştırmaya.

1. League of Legends Figürleri

League of Legends Figürleri

Resmi mağazasındaki figürler, Funko Pop lisanslı figürler ve diğer figürler olarak 3’e ayırabiliriz bu Lol figürleri kategorisini. Resmi sitesindekiler 25 Euro yani yaklaşık 122 TL’ye satılmakta. Funko Pop League of Legends figürleri ortalama 70 TL’ye, diğer figürler ise kalitesine ve malzemesine göre değişmekte. 140 şampiyon için birer tane figür alıp koleksiyon yapmaya kalksak toplam harcamamız gereken minimum tutar 9800 TL!

2. League of Legends Peluşları

League of Legends Peluşları

Peluş oyuncaklar aslında odamızın ya da salonumuzun en güzel dekoratif objelerindendir. Eğer ilginç League of Legends ürünleri seviyorsanız, bir koleksiyonu da bu peluşlardan yapmanızı öneriyorum. Bu fotoğraflar da E-GameShop mağazasından kendi çekimlerim. 19 TL’den başlayan peluşlar 100 TL’ye kadar çıkabiliyor. İlk resimdekiler sırasıyla Ziggs bombası, Kennen peluşu, Blitzcrank peluşu ve Amumu peluşu. Sağ üstteki görselde ise Annie’nin Tibbers peluşu ve Poro peluşu bulunmakta.

3. League of Legends Anahtarlıklar

League of Legends Anahtarlıklar

Resmi mağazasında 5 Euro’ya bulabileceğiniz bu anahtarlıklar PVC ve metal malzemelere sahip. Sırasıyla Annie anahtarlık, Xayah ve Rakan anahtarlık ile Amumu anahtarlık var görselde. Ayrıca Amazon da dahil olmak üzere, bir çok mağazada farklı türden League of Legends anahtarlığı bulmak mümkün.

4. League of Legends Masa Oyunu

League of Legends Masa Oyunu

Ve listemizin geldik en ilginç ürününe. League of Legends masa oyunu üretildiğini biliyor muydunuz? Üstelik resmi mağazalarında satılmakta. Fiyatı ile başlamak gerekirse, yazının devamını okumak istemeyebilirsiniz. O yüzden önce ürünü anlatayım. Kutu içeriği şunlardan oluşmakta:

 • 5 iki taraflı oyun tahtası
 • 4 komut paneli (her oyuncu için bir adet)
 • 4 boyanmış meka minyatürü
 • Yetenek ve hasar desteleri
 • Bir kum saati
 • Bomba şeklinde bir güç kaynağı minyatürü
 • 6 metal imleç
 • 4 akrilik pul
 • 4 zar
 • 100 minyon minyatürü
 • O mühürlü kutuyu delip dışarı çıkmaya çalışan büyük bir obje…

Oyunun sloganı ise “Minyon kesme alışkanlıklarını masaüstüne getirme zamanın geldi.” belirlenmiş. Oldukça keyifli bir oyuna benziyor. Oyunun tasviri ise şu şekilde:

Rumble, yeni inşa ettiği mekalarını Runeterra’nın güvenliğini tehdit eden yağmacı minyon ordularına karşı programlamayı ve kumanda etmeyi öğrenmeleri için okuluna dört cesur Yordle (Heimerdinger, Tristana, Corki, ve Ziggs) davet ediyor.

Mechs vs. Minions sen ve en zeki üç yordle arkadaşın için League of Legends evreninde geçen kooperatif bir masaüstü oyunudur. Yeni mekalarınızı 60-90 dakika arası süren 10 farklı görevde programlayıp kullanarak minyonlara karşı savaşın.

En can alıcı kısma geldik, fiyatı… League of Legends ürünleri satan resmi mağazalarında 75 Euro yani yaklaşık 340 TL’ye alıcı bekliyor bu League of Legends kutu oyunu…

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu