Alışveriş Blogu

En İyi 5 Oyuncu Koltuğu Önerisi

Oyun oynayan insanların özellikle rekabetçi oyunlar ile bilgisayar başında daha fazla vakit geçirdiği bilinmekte. Oyuncuların sağlığı için olmazsa olmaz şeylerden bir tanesi de, ergonomik bir sandalye. Bunu da maalesef normal sandalyelerle sağlayamıyorsunuz. İmdadımıza oyuncu koltuğu koşuyor.

1. xDrive ALTAY Profesyonel Oyuncu Koltuğu

xDrive Altay Serisi Oyuncu Koltuğu

İlgili Blog İçerikleri

Ergonomik yapısı, geri yatış sistemi, hareketli bel ve boyun minderi gibi özellikleriyle öne çıkan, %100 yerli üretim olan oyuncu koltukları üreten firma ile listemizi açıyoruz. xDrive isimli markanın Altay serisine ait bu oyuncu koltuğu, çok fazla ayara sahip. Bu oyuncu koltukları için en önemli özelliklerinden bir tanesi de 3 boyutlu kol hareket sistemi. Ortalama fiyatı 1600 TL civarında seyreden xDrive Altay serisi profesyonel oyuncu koltukları, gerçekten bu listede olmayı hakeden bir ürün. xDrive Altay satın almak için İtopya’yı ziyaret edebilirsiniz.

2. Aerocool AC120B Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Aerocool Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Aerocool markası da yavaş yavaş ülkemizde tanınmaya başladı. AC120 isimli modeli ile keyif veren bir oyuncu koltuğu yaratmışlar. RGB aydınlatması ile oyuncu ekipmanlarınıza uyum sağlayacak harika bir profesyonel oyuncu koltuğu diyebilirim. Aerocool’un bu oyuncu koltukları 1500 TL civarı seyreden fiyatı ile biraz pahalı olsa da, havalandırma delikleri, 16 farklı renk seçenekli RGB fiber optik aydınlatması, dikişsiz iç malzemesi, ergonomik yapısı ve 180 derece yatabilen sırt kısmı ile öne çıkıyor.

3. Adore Max Office Oyuncu Koltuğu

Max office Adore Oyuncu Koltuğu

Ben 4 haneli fiyatlara uzak durayım diyenler için en ekonomik oyuncu koltuğu Adore Max Office oyuncu koltukları! Tam olarak profesyonel oyuncu koltukları segmentinde yer almasa da, 500 TL civarında seyreden fiyatı ile oldukça ucuz sayılabilir. Bel desteği, harika tasarımı ve soft deri kaplaması ile öne çıkan bu oyuncu koltuğu, kol ve ayak kısımlarında birinci sınıf malzeme ile üretilmiş. Toplam yüksekliği 120 cm olan Adore Max Office Racing serisi oyuncu koltukları kesinlikle uygun fiyatlı çözüm araynlar için ideal.

4. Everest Rampage Throne Serisi Oyuncu Koltuğu

Everest Oyuncu Koltuğu

Everest markası altında Rampage isimli oyuncu ekipmanları modellerine aşinayız. Özellikle Rampage kulaklıklar, Rampage oyuncu klavyeleri gibi bir çok ürünü barındırmaktalar. Ancak oyuncu koltuklarına da bir el atalım demişler ve ortaya harika bir şey çıkmış. 180 derece yatabilen yapısı, ergonomik sırt kısmı, bel desteği ve kaliteli malzemeleri ile öne çıkan Everest Rampage KL-R41 Throne oyuncu koltuğu şimdiden gönlümü çalmayı başardı. Ancak ufak bir problem var. Fiyatı da uygun sayılabilir. 1100 TL civarına çeşitli internet mağazalarından bulunabiliyor.

Razer Vespula v2 İncelemesi

5. DXRacer Tank Serisi Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Dxracer Oyuncu Koltuğu

Fiyatını söylemeden önce belirtmem gereken en önemli şey, DXRacer’ın bu işin piri olduğu… Evet fiyatları hem dolar kurundan dolayı, hem gümrük vergisinden ve ithalatın zorluğundan dolayı pahalı denilebilir. Fakat piyasadaki en kaliteli ürünler bu markaya ait. 3200 TL civarına satın alınabilen Tank serisi, DXRacer’ın imza ürünlerinden bir tanesi. Özellikle uzun ömürlü oyuncu koltukları için yanıp tutuşanların mutlaka değerlendirmesi gereken bir ürün diye düşünüyorum.

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir