Alışveriş

En İyi Karne Hediyesi Fikirleri

Karnelere çok az kaldı. Peki siz çocuğunuza, arkadaşınıza ya da kardeşinize karne hediyesi olarak ne almak istiyorsunuz? Oyun oynayan bir çocuğa karne hediyesi olarak alınabilecek ürünleri derledim.

Karneler alınıyor, karne hediyesi alma zamanı geldi çattı bile. Sizlere farklı yaş grupları için karne hediyesi fikirleri vermek istedim. Ürünler Hepsiburada, N11, Tutyakala ve BuldumBuldum sitelerinden derlendi.

1. Bitcoin Hatıra Para

Bitcoin Hatıra Para

Günümüzün trendleri artık çocuklar üzerinde de etkin durumda. Ancak bu trendlerin iyi ve eğlenceli yönlerini almak çok önemli. Bitcoin çılgınlığından da çocuklar için harika bir oyuncak olabilecek bu ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca liseli genç koleksiyonerler için de harika bir koleksiyon öğesi. Bitcoin figürü ya da Bitcoin hatıra para olarak satılan bu ürünler 20 TL’den başlıyor.

2. Sihirli Balık

Sihirli Balık

Sihirli Balık, 59 TL’den Tutyakala’da satılmakta. Killifish cinsi balık yumurtalarını kılavuza göre yetiştirip sağdaki balıklara sahip olabiliyorsunuz. Özellikle ilkokul çağındaki çocuklar için kişisel gelişimlerine katkı verecek bir hobi hediye etmek harika bir fikir olabilir.

3. Nostalji Kutusu

Nostalji Kutusu

Bizim zamanımızda şöyleydi, bu oyuncaklarla oynardık, bilgisayar yoktu ve şu sakızları çiğnerdik gibi klişe lafları bir kenara bırakalım. Çocuklara karne hediyesi olarak bu harika nostalji kutusunu satın alabilirsiniz. Bizlerin çocukluğundan kalma oyuncaklarla, çocukluğumuzun vazgeçilmez lezzetleri bir arada. BuldumBuldum’da satılan bu ürün tam hediye etmelik. Üstelik çocuklarımızın, bizlerin çocukluğu hakkında merak ettiği şeyleri de bu harika hediye ile giderebilir, klişe laflardan uzaklaşabiliriz. Çok da anlamlı bir hediye olabilir.

4. Monopoly Dijital Bankacılık

Monopoly Dijital Bankacılık

Kağıt paralı Monopoly’lerin yeri ayrı olsa da artık çağa ayak uydurmak önemli. İlk önce normal banka kartlı Monopoly çıkaran Hasbro, şimdi de çipli öde&geç sistemli pos cihazıyla işi bir adım ileriye götürmüş. Bu Monopoly dijital bankacılık, karne hediyeleri arasında belki de en uzun süre kullanılacak olanı. Eğer siz de 8 yaşın üzerinde bir çocuğa karne hediyesi almak istiyorsanız kesinlikle Monopoly tercih edebilirsiniz. N11’de oldukça uygun fiyatlara satılmakta.

5. Playstation 4

Playstation 4

Geldik her çocuğun hayali olan hediyeye. Playstation 4, döviz kuruna rağmen ucuzlamaya devam ediyor ve 1000 TL bandından paralel ithalat garantili versiyonları bulunabiliyor. Hepsiburada aracılığıyla bu mükemmel karne hediyesi çocuğunuzun olabilir.

3 Yorum

  1. Küçük kuzenlerime ne alsam diye düşünüp duruyordum çok faydalı oldu bu Teşekkürler..

  2. bitcoin para çok tatlı. bozuk parayı parmaklarda dolaştırma hareketi ile kombine edildiğinde süper olacağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu