SEO Hizmeti
Alışveriş Blogu

Erkekler İçin Sade Tercihler

Günümüzde erkek modası inanılmaz değişken bir hal aldı. Artık sezonlar arası değil, sezon içinde dahi moda dinamik halde. Ancak değişmeyen bir şey var, o da sade tercihler. Bir kaç markanın aklına gelen fikir ile tam bir basic tişört modası başladı. Burada basicten kasıt sade, olağan ve basit çizgiler.

Günümüzde erkek modası inanılmaz değişken bir hal aldı. Artık sezonlar arası değil, sezon içinde dahi moda dinamik halde. Ancak değişmeyen bir şey var, o da sade tercihler. Bir kaç markanın aklına gelen fikir ile tam bir basic tişört modası başladı. Burada basicten kasıt sade, olağan ve basit çizgiler. Önce bir kaç örnekle başlayalım.

Basic Tişört

Artık ister kazak giyin, ister tişört, ne giyerseniz giyin mutlaka bir basic model bulabiliyorsunuz. Özellikle ülkemizde Kaft ve True Project isimli firmaların başını çektiği basic tasarımlar, son zamanlarda popülaritesini arttırmış durumda. Nitekim görüştüğüm yetkililer (Satış Departmanı) bana şundan bahsetti:

“Son zamanlarda insanlar her gün farklı bir tişört giymeyi gereksinim olmaktan çıkardı. Bazı müşterilerimiz aynı siyah tişörtten 30 tane sipariş veriyor ve dolabını tek bir düz tişört ile dolduruyor. Bunda ünlü girişimcilerin ve CEO’ların da etkisi çok büyük.”

Peki basic tişörtler daha kolayken, bunu içinde bulunduğumuz kış aylarına nasıl yansıtabiliriz? O konuda da imdadımıza yine internetten alışveriş yapabileceğimiz siteler yetişiyor. Fiyatı oldukça uygun olan, kaliteli ürünlerle iştahımızı kabartan firmalar, artık sadece basic tişört değil, basic kazak ve basic kışlık giyim sektörüne de el attı.

Erkek Modası

Özellikle ortadaki resimde düz tişörtler ve düz kazakların birlikte bulunduğu bir reyona hepimizin ihtiyacı var. Bahsettiğim üzere internette bolca bulmak mümkünken, henüz fiziksel mağazalara bunu yansıtabilen yok. Biraz da kültürel değişime ihtiyaç var burada diye düşünüyorum.

Toparlamak gerekirse, artık yurtdışında ünlü firmaların sahipleri, yönetim kurulu başkanları ve girişimcilerin başını çeken bir akım, yavaş yavaş ülkemize de giriş yapmaya başladı. Bu konuda elini çabuk tutan 2 firma keşfettim ve ürünlerini incelerken oldukça kaliteli buldum. Gardıropa bakarken artık hangisini giysem diye 5 dakika düşünmeyeceğimiz alışverişler yapabiliyor olmak mutluluk verici. Kaldı ki, bir insanın kalitesini, çizgisini, üzerindeki kıyafet değil, beynindeki dünya ve iki dudağının arasından çıkan mantıklı cümleler belirler diye düşünüyorum. Umarım daha da fazla bu akım yayılır ve insanlar üzeri yazılı çizili rengarenk tişörtler yerine, ihtiyacı olan kıyafete en basit şekilde çözüm üretirler. Bir sonraki alışveriş blogu yazımda görüşmek üzere hoşçakalın.

Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı