Ürün İncelemeleri

Flashbang Çakmak İncelemesi

Bundan yaklaşık 2 hafta öncesinde 50 TL Altı İlginç Ürünler isimli içeriğimde bahsettiğim ve aşırı derecede mesaj yağmuruna tutulduğum Flashbang Çakmak incelemesi geldi çattı! Flashbang Anahtarlık olarak da geçen bu ürünü sizler için inceleyip yorumlayacağım. Bakalım nasıl bir ürünmüş.

Bundan yaklaşık 2 hafta öncesinde 50 TL Altı İlginç Ürünler isimli içeriğimde bahsettiğim ve aşırı derecede mesaj yağmuruna tutulduğum Flashbang Çakmak incelemesi geldi çattı! Flashbang Anahtarlık olarak da geçen bu ürünü sizler için inceleyip yorumlayacağım. Bakalım nasıl bir ürünmüş.

Öncelikle beni takip eden arkadaşlarımın Oyuncu Ürünleri konusunda ne kadar fazla içerik ürettiğimi Alışveriş Blogu isimli kategorimden biliyorlar. Yine bunun gibi incelememi istediğiniz ilginç oyuncu ürünleri olursa lütfen haberdar edin. Şimdi geçelim şu Flasbang Çakmak isimli ürüne. Öncelikle işlev olarak gerçekten de harika bir çakmak. Yani sadece görünüşü işe yarayan bir ürün değil.

İlgili Blog İçerikleri

Flashbang Anahtarlık

Ürün hem anahtarlık işlevine sahip hem de çakmak. Görüntüsü aşırı kaliteli ve hiç de öyle dandik 5 gramlık plastik materyallerden yapılmamış. Hatta anahtarlık kısmını sökseniz gerçek sanılabilecek derecede muazzam bir tasarıma sahip. Ürün ilk elinize geçtiğinde kargo ve nakliye prosedürleri gereği gazı boşaltılmış şekilde geliyor. Ben Carrefour’dan çakmak gazı aldım şu teneke içerisinde olandan. Doldurduktan sonra altında ayar kısmı var. Eğer hayatınızda ilk defa çakmak doldurmuyorsanız zaten kolaylıkla halledebilirsiniz diye düşünüyorum.

Flashbang Çakmak Modelleri

Flashbang Çakmak tek başına masanızda ve hatta bilgisayarınızın üstünde dik şekilde durabiliyor. Anahtarlık aksamı gayet başarılı. Kolayca çantanızdan ya da anahtarlarınızın arasından düşecek türden değil. Zaten ağır ve kaliteli bir çakmak için beklediğim de buydu. Beni asıl şaşırtan üstteki mekanizması. Yani Flashbang Çakmak isimli ürünün “çakmağı çakma” kısmı… Oldukça iyi düşünülmüş ve iyi şekilde tasarlanmış.

Ayrıca bu Flasbang anahtarlık ya da çakmak isimli ürünün Smoke Bomb Çakmak isimli modeli de var. O da hemen hemen aynı malzemelerden ve aynı kalitede bir anahtarlık.

Flashbang Çakmak ve Anahtarlık

Gelelim Flashbang Çakmak fiyatı ne kadar? E-GameShop mağazalarında kargo ücreti de dahil olmak üzere kapınıza kadar 34,90 TL’den satıldı. E-GameShop stoklarında kalmadığı için üzgün takipçilerim de bulunuyor. Çok yakında geleceğini söyledi mağaza müdürü Ufuk bey.

Ayrıca ürün hazır elimdeyken, sormak istediğiniz soruları bana instagram hesabımdan ya da iletişim bölümünden iletirseniz memnuniyetle yanıtlayabilirim. Aşağıdaki bağlantılardan hoşunuza gidebilecek diğer içeriklerime göz atabilir, menüden ilgilendiğiniz kategorideki yazılarıma ulaşabilirsiniz. Bir sonraki içerikte görüşmek üzere, hoşçakalın!

6 Yorum

  1. Ne olur artık şu çakmaklar gelsin lütfen. Rica ediyorum müdüre yönetime çalışan herkese . Lütfen ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu