Ürün İncelemeleri

Gamepower Bane Gaming Mouse İncelemesi

Gamepower Bane incelemesi ve yorumları içeren içeriği okuyun. Uygun fiyatlı gaming mouse olan Gamepower Bane alınır mı cevabı burada.

Selamlar! Bugün satış rekorları kıran ve tam bir fiyat/performans canavarı olan Gamepower Bane Optik Gaming Mouse ile birlikte olacağız. Size Gamepower Bane ile alakalı “alınır mı?”, “olumlu ve olumsuz yönleri neler?” ve “Gamepower kalitesi nasıl?” gibi bir çok sorunun cevabını bu içerik içerisinde vereceğim. O zaman her zamanki gibi Gamepower Bane kutu açılışı ile başlayalım!

Gamepower Bane kutu açılışı

Güzel tasarlanmış ama ilk bakışta ben giriş segmentindeyim diye konuşan bir kutu var karşımızda. Üzerinde DPI seviyesi, temel özellikleri ve her yerinden RGB fışkıran ifadeleriyle Gamepower Bane aşağıda; huzurlarınızda…

Gamepower Bane Mouse Kutusu

Kutuda alttaki özellik biriminin üzerinde RGB barı ve hemen onu ortalayacak şekilde konumlandırılmış BANE GAMING MOUSE yazısı göze çarpıyor. Gamepower logosu hem sağ altta, hem de RGB olarak renklendirilmiş bir şekilde sol üstte yer alıyor. Kutuyu açarken içine bir mouse bir de garanti belgesi atılmıştır diye düşünmedim değil açıkçası… Ancak manzara bambaşka çıktı. Kutuyu açtığımızda içerisinde harika şekilde sabitlenmiş Gamepower Bane, hasarsız ve sapasağlam şekilde karşımızda.

Gamepower Bane Kutu Açılışı

Kullanım kılavuzu olarak da tanımlayabileceğimiz ufak bir kağıt parçası ve harika şekilde paketlenmiş gaming mouse ile masamız şenleniyor. Kağıt parçasını bir kenara atıp Bane’e kavuşma vakti!

Gamepower Bane özellikleri

1000 Hz yenileme hızı, 500 ila 2500 DPI arasında farklı çözünürlük seçenekleri ile kullanılabilen kaliteli optik sensörü, RGB logo ve çizgi aydınlatmaları, HUANO marka switch ile düşük tepki süreli tuşlar ve 1,80 metre kablo uzunluğu ile oldukça şaşırtan bir gaming mouse…

Gamepower Bane yorumları

Öncelikle bahsetmem gerekir ki, malzeme kalitesi olarak oldukça iyi bir gaming mouse var karşımızda. Yan tarafta bulunan makro tuşları, sol ve sağ klikler, ana gövde ve alt tabaka oldukça kaliteli. Ancak tekerlek ve üst tuşlar 100-150 TL bandında olan oyuncu faresi kıvamında. Işıkları sönükken dahi albenisi olan bir mouse!

Gamepower Bane İncelemesi

Skatezlerinden pek hoşlanmasam da, oldukça hafif bir gaming mouse için yeterli hızı sağlayabiliyor. Switchler oldukça hızlı çalışırken, tekerlek hassasiyeti de fena sayılmaz. Ama herhangi bir baskıya maruz kaldığında uçup gidecekmiş izlenimi de verdi…

Gelelim asıl olayına; evet 70 küsür liralık bir mouse için RGB LED aydınlatma yapmış bu adamlar. Hemen fotoğrafını da aşağıya bırakayım, öyle devam edelim…

Gamepower Bane RGB

Şimdi bu fotoğrafta RGB tarafına geçmeden önce bir şey göstermek istiyorum. Gövde üzerine boya kaplama yaparlarken oluşan hatalar var. Şans eseri LED çizgi aydınlatmanın hemen yanında olduğu için fazla göze batmıyor. Ancak bir başkası bu kadar şanslı olmayabilir diye düşünüyorum. Yani kozmetik olarak problem içeriyor olabilir, aman dikkat!

RGB olarak giriş seviyesinde bir aydınlatması var. Normalde gözle görünür hali elbette daha iyi ancak bir VPRO V280 seviyesinde de değil. Gamepower Bane optik mouse, logo, çizgi ve tekerlek olarak 3 bölgede efektli aydınlatma sunuyor.

Fiyat olarak 70-80 TL aralığındaki bir gaming mouse için oldukça iyi sayılabilecek özelliklere sahip olan Gamepower Bane, kesinlikle alınabilir olarak konumlandırılmalı. Olumsuz yönlerinden her ne kadar bahsetmiş olsam da, ne kadar köfte o kadar ekmek mantığından yola çıkarak, 75 TL’ye aldığınız bir gaming mouse, size yaklaşık 130-140 TL’lik özellik vadediyor. Umarım incelemem hoşunuza gitmiştir. Diğer ürün incelemelerim için ürün incelemeleri kategorisine göz atabilir, aşağıdan farklı içeriklere gidebilirsiniz.

İnceleme Puanı

Performans - 84%
Kalite - 69%
Tasarım - 80%
Fiyat - 94%

82%

Puan

Gerçek bir fiyat/performans mouse'u olan Gamepower Bane, beni fazlasıyla etkiledi. Yüksek DPI, ergonomik tasarım ve ışıltılı gövdesi en büyük avantajı. Zaman zaman 60 TL civarına dahi bulunabilen Bane, mutlaka ikinci mouse olarak alınması gerekiyor.

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu