Girişimcilik Blogu

Gerçek İçerik Üreticilerinden Harika Bir İçerik Ajansı

Uzun zamandır ülkemizde içerik üretimi tarafında bir girişimcilik örneği gösteremiyorduk. Ancak son aldığım haberle beraber harika bir içerik ajansı kurulduğunu gördüm ve incelemeye karar verdim. Bu içerik ajansı neler vadediyor ve neler sunuyor? Tamamı bu blog içerisinde!

Metin içerik, görsel içerik ve SEO bir arada

Bu ajans, sunduğu hizmetlerden çok, bir işletmenin ihtiyacı olabileceği tüm içeriklerin bir arada bulunması dolayısıyla tercih edilmekte. Yani metin içerik üretimi için bir ajansa, SEO için başka bir ajansa, grafik tasarım için bambaşka bir ajansa gitmek zorunda kalmıyorsunuz. Dolayısıyla da hem içerik ajansı, hem de SEO ajansı olarak hizmet verebiliyorlar. Üstelik bu hizmetleri verirken uygun fiyatlarına yılların getirdiği tecrübelerini de ekliyorlar.

İlgili Blog İçerikleri

Farklı bir deneyim

WordPress hizmetleri ile WordPress Çeviri, WordPress SEO, WordPress Tema Kurulumu ve WordPress Hız Optimizasyonu gibi 4 farklı hizmet sunuyorlar. Bu hizmetleri sunmadan ve teklif vermeden önce mutlaka ön çalışma gerçekleştiriyorlar. Yol haritasız hiç bir maceraya atılmıyorlar.

Klasik ajansların dışında farklı bir deneyim elde edebileceğiniz İçerik Çözümleri ile sipariş öncesinden sipariş sonuna kadar iletişimde kalabiliyor, isteklerinizi, revizelerinizi kolaylıkla yaptırabiliyorsunuz. Ülkemizin önde gelen e-ticaret ürün açıklaması uzmanı, uzman blog yazarı, profesyonel fotoğrafçı, kreatif grafikeri ve SEO uzmanı ile hizmet veren İçerik Çözümleri, ucuz içerik üretiminden öte uygun fiyata kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor.

İçerik uzmanı

Tam anlamıyla bu adamlar metin bazlı içeriklerde, görsel içeriklerde ve seoda uzmanlar. Ancak bu uzmanlıkları sözde değil; yüzlerce referanslarıyla göz önünde. Mutlaka ama mutlaka bu hizmeti deneyimlemenizi öneriyorum. İçerik Çözümleri şimdi hizmet alımına açık.

Tam zamanında teslim

En büyük garantileri de tam zamanında teslim. Eğer teslimat zamanı kaçarsa mutlaka bir ek hizmet veriyorlar. Örneğin SEO hizmeti satın aldınız. 30 gün süre verildi ancak 34 günde teslim oldu. Mutlaka bir backlink ya da hit paketi hediye ediyorlar. Ya da 20 ürününüz için açıklama yazısı yazdırmak istediniz. Bu iş için size verilen 20 günlük süre doldu ancak teslimat sağlanmadı. Mutlaka e-ticaret kategori açıklamaları hizmeti hediye ediyorlar.

Umarım hem bu içerik hizmetleri, hem de bu blog içeriği hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki girişimcilik blogu içeriğinde görüşmek üzere!

3 Yorum

  1. Selamlar nereden iletişime geçebilirim ya da siz yorumuma kayıtlı e-posta adresimden iletişime geçebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir