Alışveriş

İçinizin Gideceği 7 Lüks Oyuncu Ekipmanı

Oyuncu ekipmanları biz oyuncuların ilgisini en çok çeken ürünlerin başında geliyor. En pahalı oyuncu ekipmanı listesi hazırladım, iyi...

Oyuncu ekipmanları biz oyuncuların ilgisini en çok çeken ürünlerin başında geliyor. Hatta bu işi abartıp bir bilgisayar parasını oyuncu ekipmanlarına gömenler de yok değil. En pahalı listesi yapmadım ancak fiyatını hakeden ürünlerden 7 pahalı oyuncu ekipmanı listesi hazırladım.

7. Asus ROG Spatha (Ortalama Fiyatı 700 TL)

Asus ROG Spatha

Tasarımı, standı ve teknik özellikleriyle öne çıkan bu oyuncu faresi kimin hayalini süslemez ki… Listemizi bu harika tasarım ile açalım istedim.

6. Roccat Sova MK (Ortalama 730 TL)

Roccat Sova MK

Mekanik, ışıklı bir klavye, bilek dayama bölümü, mousepad bölümü ve ergonomisi ile listemizdeki en estetik görüntüye sahip klavye olarak yerini alıyor. Roccat yapmış hocam bunu!

5. Razer Mamba (Ortalama 750 TL)

Razer Mamba

Kablosuz olması, muhteşem Chroma aydınlatması, yine ışıklandırmalı şarj standı ile harika bir görünüme sahip olan Razer Mamba Chroma kesinlikle listemizde olmayı hakediyordu. Ayrıca tepki süresi olarak mili saniye cinsinden kablolu fareler ile kafa kafaya kapışabilir durumda.

4. Logitech G933 (Ortalama 800 TL)

Logitech G933

Kablosuz bir oyuncu kulaklığı olan Logitech G933 modeli, G930’un renklendirilmiş ve malzeme kalitesi arttırılmış sürümü olarak geldi. Ayrıca şarj süresi de uzamış. Fiyatını görünce tabi “bırak da uzasın…” denilebilir…

3. Asus Strix 7.1 (Ortalama 1100 TL)

Asus Strix 7.1

Harici kumandasıyla, estetik görüntüsüyle gerçek bir oyuncu kulaklığı. Eminim herkesin içi gidecektir. Ayrıca ses kartı olarak da ortalamanın üstünde bir performans sergiliyor. Yani bilgisayarınıza ekstradan bir ses kartı takmanıza gerek kalmıyor. Oyuncu ekipmanı değil de, uzay ekipmanı gibi hissettirmiyor mu tasarımı?

2. Sennheiser PC 373D (Ortalama 1300 TL)

Sennheiser PC 373D

Alabileceğiniz hem en pahalı profesyonel oyuncu kulaklıklarından birisi olan Sennheiser PC 373D, ses denildiğinde akla gelen ilk markalardan birinin ürünü olmasıyla bu listeyi ikinci sırada tamamlıyor. Böylelikle bu listemizde kulaklıkların sonuna geliyoruz. Siz siz olun, yine de ekipmanınızı yorganınıza göre uzatın ?

1. Razer Deathstalker Ultimate (Ortalama 1700 TL)

Razer Deathstalker Ultimate

Görüp görebileceğiniz en pahalı klavyelerden bir tanesine Razer imza atmış. Hatta en pahalı oyuncu ekipmanı da olabilir. Kişiselleştirilebilir bir büyük led ekran, 10 tane de tuş ataması yapabileceğiniz küçük led ekran bulunmakta. Yani toplamda 11 led ekranınız bulunuyor. Büyük led ekranı konfigürasyonlardan tutun da, oyunlarda ekstra bilgi ekranı olarak kullanmaya; çizim yapmaktan tutun da, uygulama penceresi olarak kullanmaya kadar her şeyi yapabileceğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. Hayaller vs Hayatlar dediğinizi duyar gibiyim ?

4 Yorum

  1. Asus kulaklık muhteşem anlatmaya gerek yok görüyorsunuz mükemmel anlatmaya gerek yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu