Öneriler

İstanbul Halı Yıkama’da Kalite Farkı

İstanbul halı yıkama firmaları arasında yenilikçi anlayışı ve teknolojileriyle Yuva Halı ve Koltuk Yıkama hakkında bilinmeyenler.

Pandemi nedeniyle eve kapandığımız ve tüm vaktimizi evin içerisinde geçirdiğimiz şu günlerde ev içi hijyen de sorgulanır oldu. Öyle ki, çalışma hayatımızın da eve taşınmasıyla beraber aynı oda içerisinde yemek yiyor, kahve içiyor, konuşuyor ve yürüyoruz. Saç, toz, ölü deri, kırıntı ve daha bir çok şey evin içerisinde bir oraya bir buraya uçuşuyor! Bu yüzden de halı yıkama ve halı temizliği ihtiyaçlarımız da artıyor. Size son deneyimimden bahsedeceğim. Yuva Halı ve Koltuk Yıkama firması, İstanbul Halı Yıkama firmaları arasında en iyi iletişime sahip halı yıkama firması. Hissettiğim bir kaç farktan hızlıca bahsedeyim.

İstanbul halı yıkama firmaları arasından neden Yuva?

Çünkü kendilerine mesaj atmamla randevu oluşturmaları arasında sadece 17 dakika var! Evet whatsapp hatlarından yazdım ve 17 dakika sonra ertesi gün halılarımın alınacağını söyledikleri bir randevum olmuş oldu. Ertesi gün de gelip halıları güleryüzlü personelleri aldı ve götürdü. Bu kadar basitti, peki ya sonra?

Halılarım nasıl oldu?

Halılar evcil hayvan tüyü ve sigara dumanına maruz kalmasına rağmen yeni alındığı haline geri döndü. Abartmıyorum ilk aldığımda bu kadar temiz değildi! Gayet güzel paketlenmiş bir şekilde 1 haftayı devirmeden elime geri ulaştırdılar. Açıkçası İstanbul içerisinde bir çok halı yıkama firması yorumlarında şikayetleri okuduktan sonra korkmuştum ancak Yuva Halı ve Koltuk Yıkama 5 üzerinden 4.9 puana sahip olması sayesinde beni kazandı, ben de onları…

Halı yıkama fiyatları ne durumda?

Pandemi sebebiyle arttığını düşünmüştüm ancak kampanya olduğunu söylediler ve 6 halıyı 5 halı fiyatına yıkadılar. Halı yıkama fiyatları konusunda mutlaka kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Yuva Halı ve Koltuk Yıkama hakkında bilgiler

Kendileri çok uzun süredir bu işi yapıyorlar. Ancak son aylarda inovasyon anlamında epey değişikliğe gitmişler. Makinelerini yenilemişler, personel sayılarını arttırmışlar, profesyonel ajans ile çalışmaya başlamışlar ve iç teknolojilerini geliştirmişler. Hal böyle olunca bir çok semtten de müşteri kazanmaya başlamışlar. Bugünlerde günlük 250 ila 300 arasında halı kabul ediyorlar.

Web sitelerine ulaşmak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

http://www.yuvahalivekoltukyikama.com/

Bir Yorum

  1. Öncelikle yazının reklam olduğunu biliyorum. Ancak kendileriyle tanışma fırsatı buldum. Ataşehir’de oturuyorum ve koltuklarımı kendilerine temizlettim. 250 TL ödedim ve yaklaşık 3 saat sürdü. Gerçekten profesyonel bir ekibe ve profesyonel pahalı ekipmanlara sahipler. Özel servis aracıyla geliyorlar ve maske takıyorlar. İbrahim Bey’e de ayrıca teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu