Alışveriş Blogu

İstanbul Outlet AVM’ler Listesi

Alışveriş yapmak sizin için bir tutkuysa daha uyguna istediklerinizi almaya ne dersiniz? İstanbul Outlet AVM'lerini sizin için derledim!

Herkese merhaba, alışveriş yapmayı seviyorsunuz fakat bütçeniz kısıtlı ise bu içerik tam size göre. Alışveriş Blogu içerisinde yayınladığım diğer içeriklerden farklı olarak biraz gündemle de alakalı olması açısından, indirimli alışveriş olanağını gerçeğe dönüştürmek üzere kolları sıvamış durumdayım. İstanbul Outlet AVM’ler arasında en iyileri hangileri; yorumluyorum…

Dövizdeki artışla birlikte istediğimiz gibi alışveriş yapmak maalesef birçoğumuz için hayal oldu. Nerede indirim yazısını görsek kendimizi o mağazalara atar olduk. Genellikle önce bindirim sonra indirim olduğunu gördükten sonra, aynı hızla mağazadan geri çıkmak zorunda kalıyoruz. Bu durumu yaşamamak için, size uygun fiyatlarla, bütçenizi zorlamadan, dolabınızda yeniliklere yer açabilmenize olanak sağlayan İstanbul’daki outlet alışveriş merkezleri ile geldim! Eğer ben modaya takılmam, yeni sezon ürünlerini anında alıp o kadar para vermem diyorsanız gelin hep birlikte, genellikle eski sezon ürünlerin satışta olduğu outlet alışveriş merkezlerini birlikte inceleyelim!

İlgili Blog İçerikleri

212 Power Outlet İstanbul

Kısaca ismi 212 İstanbul olarak geçen 212 Power Outlet İstanbul, İstanbul Outlet AVM’ler arasında önemli bir konuma sahip. Atatürk Havalimanı’nın Mahmutbey çıkış yolu üzerinde bulunan AVM, çevre ilçelerden de büyük bir kitleye hitap ediyor. İçinde birçok markaya ev sahipliği yapan 212 outletin, en çok ilgi gören mağazası Adidas outlet. Diğer outlet markaları ise şöyle; Adilışık outlet, Bambi outlet, Collezione outlet, Hatemoğlu outlet, Kiğılı outlet, Lcwaikiki outlet, koton outlet, Mudo outlet, Tommy Hilfiger outlet. 212 İstanbul outlette belirttiğim markaların dışında sezon ürünlerinin de satışa sunulduğu birçok mağaza var.

Optimum Outlet

Adresi Ataşehir olarak geçse de anadolu yakasında ulaşımı kolay bir konumda bulunuyor. Metro veya otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Genellikle lüks markaların outlet mağazalarının bulunduğu Optimum outlet alışveriş merkezinde Beymen outlet, Boyner outlet, Brandroom outlet, Mango outlet, İpekyol outlet ve daha birçok ünlü markanın uygun fiyatları ürünlerini bulabilirsiniz.

Starcity Outlet

Yenibosna’da bulunan Starcity Outlet alışveriş merkezine birden fazla ulaşım seçeneği mevcut. Alışveriş merkezinin servis hizmeti bulunduğu gibi, otobüs ve minibüsle de kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Gelelim Starcity alışveriş merkezinin olanaklarına. Öncelikle belirli dönemlerde garaj günlerine ev sahipliği yaptığı bilgisini vereyim. Starcity Outlet alışveriş merkezinin içinde bulunan markaların, çok daha fazla indirimli ürünlerin satışa sunulduğu bu etkinlikte, 25 TL’ye ayakkabı, 20 TL’ye gömlek, 15 TL’ye bluz sahibi olabilirsiniz. Bu bilgilerin dışında Starcity Outlet alışveriş merkezinde, Adidas Outlet, AltınYıldız Classics Outlet, Beymen Outlet, Boyner Outlet, Desa Outlet, Derimod depo, Diesel outlet, Vepa Outlet, Vakko Outlet, Zanzi Outlet gibi markaların mağazaları bulunuyor.

Viaport Asia Outlet

Pendik’te konumlanan ve İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük outlet ve eğlence alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Viaport Outlet’e, otobüs ve minibüsle ulaşım mümkün. Açık hava mimarisi ve cadde konseptinde tasarlanan Viaport AVM, Vakko Outlet, Diesel Outlet, Beymen Outlet, Mango Outlet gibi birçok markanın outlet mağazalarına ev sahipliği yapıyor. Alışverişin yanı sıra büyük bir eğlence merkezi de bulunan Viaport Outlet Ovm, hem yemek restoranları hem de cafeleriyle diğer klasikleşmiş outlet alışveriş merkezlerinden ayrılıyor.

Olivium Outlet Center

İstanbul’un ilk outlet alışveriş merkezi olan, Zeytinburnu’nda yer alan Olivium Outlet alışveriş merkezinin, en çok dikkat çeken özelliği AVM içerisinde kurulan salı pazarı konsepti. Tüketiciye farkılılık sunmak için düşünülen salı pazarı, markaların haftada bir kere belirli ürünlere ekstra indirim yaptığı etkinlik olarak biliniyor. Genelde bilindik markaların outlet mağazalarının bulunduğu Olivium Outlet’i özellikle salı günü ziyaret etmenizi tavsiye ederim!

2 Yorum

  1. Dolardan sonra nerde eski sezon var orda ben varım. Çok yararlı bir içerik olmuş. Özellikle 212 öneririm gerçekten çok çok uygun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir