Öneriler

İstanbul’da Araç Kiralamak

Dubai merkezli OneClickDrive şimdi İstanbul sokaklarında! İstanbul'da araç kiralamak için en uygun adresi sizler için inceliyorum.

İstanbul’da araç kiralamak epey kolaylaşsa da, ülkemizde artan kiralık araç şirketlerinin yarattığı karmaşa, hepimizi arada bırakıyor. Bugün “Hangi araç şirketinden hangi araç türü en ucuza kiralanır?” gibi sorularla kafamızı bulandırmayan harika bir web sitesi ile tanıştım. Kendileri Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde kurulan devasa bir şirket. Evet biraz OneClickDrive’dan bahsedelim.

OneClickDrive Nedir? Güvenilir midir?

Instagram’da binlerce takipçisi olan, paylaştığı lüks kiralık otomobil fotoğraflarıyla epey beğeni toplayan OneClickDrive.com, Dubai, Abu Dabi, Sharjah ve diğer emirliklerde önde gelen tüm araç kiralama şirketlerinin tekliflerini bir araya getiren ve aralarından en iyisini seçmenizi sağlayan Birleşik Arap Emirlikleri merkezli bir araç kiralama şirketidir. Otomobil modeline ve donanım paketlerine göre tercihlerinizi filtreleyebileceğiniz kolay arayüzü sayesinde kullanıcı dostu bir deneyim sizleri bekliyor. Listelediğiniz sonuçlar, araç kiralama şirketlerinin rekabetçi fiyatları ile birlikte yansıtılıyor ve aralarından en ucuzunu seçmenizi sağlıyor. Dubai’de yüzlerce olumlu puanı bulunan şirket aynı zamanda sıfır komisyon ile hizmet veriyor.

Exclusive konseptte hizmetleri de bulunan OneClickDrive, limuzin ya da 4×4 SUV gibi seçenekleri de sizlere sunuyor. Hatta bunlara ek olarak şöförle birlikte kiralayabileceğiniz özel gün araçları da ilgili web sitesinde mevcut! Eğer sizin de İstanbul’da araç kiralamak için birden fazla kriteriniz varsa OneClickDrive bu işi sizin için çözecektir.

İstanbul’da Araç Kiralamak için Neden Onları Tercih Etmeliyiz?

Öncelikle kendileri araç kiralamadığı için, kiralık araç firmalarını ve listelerini son derece şeffaf olarak sunuyorlar. Böylelikle gerçekten en iyi teklifi elde edebiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak araç kiralama şirketleriyle sizi sıkıcı protokollerden uzaklaştırarak aracı oluyorlar ve size en iyi sürüş deneyimini elde etme şansı veriyorlar. İstanbul araç kiralama için tercih edebileceğiniz en iyi firmalardan birisi olarak yılların tecrübesini nihayet İstanbul’a da taşıdılar.

OneClickDrive Hangi Özellikleri ile Rakiplerinden Sıyrılıyor?

Öncelikle arayüzleri kelime anlamıyla mükemmel! Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama ücretlerini sizlerle paylaşıyorlar. Buna ek olarak otomobilin tüm iç ve dış donanımlarını sayfalarında gösteriyorlar. Bu sayede diğer araçlarla kıyaslama ve aracı kiraladığınızda nasıl bir otomobile bineceğinizi erkenden görebiliyorsunuz. Doğrudan kiralama şirketini aramanızı ya da Whatsapp numaralarından ulaşmanızı da sağlayabiliyorlar. Böylelikle tüm süreç çok hızlı şekilde ilerliyor ve otomobilinize hemen kavuşabiliyorsunuz.

OneClickDrive İstanbul'da Araç Kiralama Sitesi

Eğer siz de bugünlerde İstanbul’da araç kiralamak istiyorsanız, bahsettiğim özelliklerden ve avantajlardan faydalanmak için aşağıdaki web sitesini ziyaret edin. Herkese mutlu haftasonları diliyorum!

https://www.oneclickdrive.com/rent-a-car-istanbul

2 Yorum

  1. Firma sayısının az olması, Sitenin dilinin Türkçe olmaması negatif yönleri olarak gözüküyor. Bunun dışında gayet güzel bir site. Rekabet iyidir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu