Günlük İçerikler

Kış Mevsimine Hazır mıyız?

Kış mevsimi yaklaşırken herkes bir depresyon haline bürünüyor. Kış aylarına olumlu yönden bakabilmek için birkaç düşüncemi paylaşmak istedim.

Kişisel blog kategorisine çok nadiren yazıyorum. Çünkü bu kategoriye yazılanların büyük çoğunluğu plansız olarak geliyor. Diğer kategorilerde ise kişisel blogun aksine bir plan ve amaç oluyor. Ekim ayı o kadar hızlı geldi ki, iş temposunun yüksek ritminden ne olduğumu şaşırdım desem yanlış olmaz. Yani çok hızlı bir şekilde kış aylarına girerken buldum kendimi. Kışa ben kendimi hazır hissetmiyorum. Siz neler düşünüyorsunuz bunu merak ediyorum. O zaman kışa hazır mıyız diye kendimize soralım!

Her mevsimde olduğu gibi, kış aylarının da olumlu ve olumsuz tarafları var. Benim açımdan en olumlu tarafı, sıcak havada ya da yapay serinlik veren klimaların altında çalışmamak. Sıcacık kahvenizi alıp, yanına bir çikolata kırıp sıcacık ofisinizde çalışmak gibisi var mı? Bunun dışında muhtemel harika kar manzaraları, kayak tatili ya da gezilebilir şehirlerin keşfi, kışı gerçekten güzel kılan detaylar.

İlgili Blog İçerikleri

Olumsuz taraflarında da başta trafik, zamanlı zamansız havanın bozması, sokak hayvanlarının üşümesi ve yiyecek bulamaması geliyor. İşin sektörel taraflarına ne olumlu ne de olumsuz olarak değinmiyorum.

Kışın yapılabilecek aktivitelerle alakalı yakın zamanda bir kaç içerik çıkaracağım. Ancak sizlerin de görüşlerini merak ettiğim için bu yazıyı yazma gereği duydum. Benimle iletişim sayfasından bağlantı kurun, görüşelim!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir