Alışveriş

Kulaklık Standı Seçenekleri

Razer, Corsair ve Asus gibi dev markaların ürettiği kulaklık standı ve askıları hakkında içerik hazırladım. Özellikle RGB modası ile daha da harikalar!

Oyuncular için oyuncu kulaklıkları artık epey önem arz ediyor. Peki o kulaklıkların kabloları ya da masaya konulduğundaki dağınık görüntüsü… İşte tüm bunlardan kurtulmanın yolu kulaklık standı satın almaktan geçiyor!

Günümüzde oyuncu gözlüğü gibi tuhaf gelen bir çok aksesuar üretiliyor. Bunlardan en yenisi ise kulaklık standı, kulaklık askısı ya da kulaklık tutucu olarak adlandırılan hafif, metal ve uzun aparatlar. Asıl işlevi elbette kulaklığınızı asmak ve düzenli bir görüntü oluşturmak. Ancak işin ucunda gamer olunca; sizce bu aparatlar sadece metal bir plaka olarak mı kalacaktı?

Razer Kulaklık Standı Chroma

Tabi ki kalmadı… RGB Kulaklık Standı ya da Ses Kontrollü Kulaklık Aparatı gibi ilginç ürünler hayatımıza girmeye başladı. Bunların son örneği, yukarıdaki fotoğrafta da yer alan Razer Base Station Chroma oldu. Bundan önce ise Corsair ST100 RGB Kulaklık Standı, Asus ROG Kulaklık Askısı, Sharkoon 7.1 Ses Kartlı Stand, XPG Amfili Stand ve Sades Wolfbone Kulaklık Standı gibi ürünler popüler oldu.

Bu popülariteyi iki aşamaya indirgemeliyim. Bunlardan ilki, ihtiyaçtan duyulan ve arzın yok denecek kadar olmasıyla talepte oluşan fazlalık. İkincisi ise RGB, Ses Kartı, Ses Kontrolcüsü ya da USB çoğaltıcılı tasarım ve özellik savaşları… Bu özellik savaşları da 30 TL’lik plastik ya da metal parçası ile çözebileceğimiz problemi 550-700 TL bandındaki ultra lüks oyuncu ekipmanları ile çözmemize neden oluyor.

Son olarak eğer bütçeniz yoksa; herhangi bir atölyede kendi metal plakanızı işletip şekillendirerek ucuz bir kulaklık askısı yaratabilirsiniz. Ancak “ben masamın şık görünmesini istiyorum”, “ses kartı işlevi istiyorum” ya da “Razer setimi tamamlayacağım” gibi düşüncelere sahipseniz elbette en uygun yol internetten oyuncu ekipmanları almak. Ben de sizler için kaliteli kulaklık standı ve aksesuarlarının yer aldığı bir link bırakıyorum.

https://www.itopya.com/cevre-birimleri/gamin-aksesuar/kulaklik-standi/

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu