Testler

League of Legends Bilgi Yarışması #3

League of Legends Bilgi Yarışması serisinin üçüncü bölümü ile karşınızdayım. Her gün 1 içerik mottosuyla açtığım oyun temalı blog sitemde Oyun İncelemelesi, League of Legends Bilgi Yarışması, Oyun Sektörü Blog Yazıları, Seyahat ve Gezi temalı Blog Yazıları, Rehberler ve çok daha fazlasını oluşturuyorum.

League of Legends bilginizi test edebileceğiniz harika içerikler oluşturuyorum. League of Legends bilgi yarışması oynayarak arkadaşlarınızla yarışın! Bu bilgi yarışması ile hem League of Legends bilginizi test edin, hem de sonucunuzu arkadaşlarınızla paylaşarak onlara oyuna ne kadar hakim olduğunuzu gösterin. Unutmayın, sitemde asla reklam barındırmıyorum ve bu siteyi sadece profesyonel içerikler üretmek için kullanıyorum. Dolayısıyla paylaşımlarınızdan herhangi bir kâr gütme amacım bulunmuyor. Sadece daha fazla insana kaliteli içerik üretme şansını elde ediyorum.

İçeriklerden daima haberdar olmak istersen Facebook sayfamı ya da Twitter profilimi takibe alabilirsin.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

League of Legends Bilgi Yarışması #9 Toplam %%total%% soruda %%score%% doğru yaptım.

 

Test Merkezi Ana Sayfası ve Diğer League of Legends Bilgi Yarışmaları İçin Tıklayınız

 

Etiketler

Burak Şengüloğlu

Oyun dünyası ile çok çok erken yaşta tanışmış, 9 yaşındayken gül gifleriyle süslü ilk sitesini açmış, bir ara e-spor’a ve oyun haberciliğine sarmış, şu sıralar oyun geliştirme, firmalara danışmanlık hizmeti ve makale hizmetleriyle hayatının akışına kendisini kaptırmış bir şahıstır.

Bunlara da Göz At

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buna da Göz At

Close