Oyun Blogu

League of Legends Bilgi Yarışması

League of Legends Bilgi Yarışması serisinin ilk bölümündeyiz. Her gün 1 içerik mottosuyla açtığım oyun temalı kişisel blog sitemde Oyun İncelemelesi, League of Legends Bilgi Yarışması, Oyun Sektörü Blog Yazıları, Seyahat ve Gezi temalı Blog Yazıları, Rehberler ve çok daha fazlasını oluşturuyorum.

Unutmayın, sitemde asla reklam barındırmıyorum ve bu siteyi sadece profesyonel içerikler üretmek için kullanıyorum. Dolayısıyla paylaşımlarınızdan herhangi bir kâr gütme amacım bulunmuyor. Sadece daha fazla insana kaliteli içerik üretme şansını elde ediyorum.

İçeriklerden daima haberdar olmak istersen Facebook sayfamı ya da Twitter profilimi takibe alabilirsin. Ya da blog siteme sol altta göreceğin simgeden abone olabilirsin.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

League of Legends Bilgi Yarışması #9 Toplam %%total%% soruda %%score%% doğru yaptım.

Ana sayfamı ziyaret ederek en gücel blog yazılarıma ulaşabilir, menüden testler yazısına tıklayarak tüm League of Legends bilgi yarışmalarına göz atabilirsin.

Etiketler

Burak Şengüloğlu

Oyun dünyası ile çok çok erken yaşta tanışmış, 9 yaşındayken gül gifleriyle süslü ilk sitesini açmış, bir ara e-spor'a ve oyun haberciliğine sarmış, şu sıralar oyun geliştirme, firmalara danışmanlık hizmeti ve makale hizmetleriyle hayatının akışına kendisini kaptırmış bir şahıstır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir