İçerik Ajansı
Öneriler

LFS ile Özgürce Yarış

Sponsorlu İçerik

Live for speed bilgisayar arenasının en kaliteli oyunları arasında yer alıyor. Bir yarış oyunu olan live for speed birbirinden farklı oyun modları, yamaları ve arenaları ile oyuncularına son derece gelişmiş bir yarış dinamiği vaad ediyor. Grafik motorunun gelişmiş olmasının yanı sıra oyuncuların keyiflerine göre şekillendirebildiği ve kullanımlarına sunulan live for speed yamaları lfsindir.com internet sitesinde araba yarışı severleri bekliyor.

Araçları ile hız yapmayı seven ve yarışlarda kendini göstermek isteyen oyuncuların en beğendiği ve sıkça tercih ettiği oyunları arasında live for speed geliyor. Oldukça akıcı bir oyun yapısına sahip olan oyunda oyuncular dilediklerince hız yapabiliyor ve öte yandan hemen her bilgisayarda oyunun en üst ayarlarını kullanabiliyorlar.

Gelişmiş grafik motorunu düşük sistemlerle de uyumlu çalıştırabilen live for speed hemen her bilgisayar modelinde tercih edilebilen bir oyun olarak göze çarpıyor. Yarış tutkunları lfs indir İnternet sitesinde live for speed ile alakalı herşeye ulaşabiliyorlar.

LFS

Geliştirilmiş yama seçenekleri live for speed oyununun en belirgin ve değerli özelliklerinden biri olarak göze çarpıyor. Birbirinden farklı yama seçeneklerine açık olan oyun Şahin & Doğan Yamaları, Bmw, Audi, Nissan, Toyota ve çok daha fazla araç seçeneğini oyunda kullanma imkanı sunuyor. Öte yandan klasik araç yamalarınında kullanılabildiği oyun, çeşitli modlarda farklı eğlenceli anlar sunuyor. Oyun modları lfs İnternet sitesinde oyunculara sunuluyor.

Düşük sistemli ve yüksek sistemli farketmeksizin live for speed hemen her bilgisayarın kullanım alanına uygun olarak yüksek performansta oynanabiliyor. Yüksek bir sistem gereksinimini istemeyen oyun çoğu bilgisayarda en yüksek ayarlarda oynamaya imkan verirken, akıcılık konusunda da ödün vermiyor.

İndirme Bağlantısı: https://www.lfsindir.com/indir

*Bu içerik bir reklamdır. İçerikte bahsi geçen şirketler ile, ürün ve hizmet isimleriyle sitemin hiç bir alakası yoktur.

Etiketler

Bir Yorum

  1. merhaba içerikleriniz güzel benim sayfamı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂 https://gamemodturkish.blogspot.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı