İçerik Ajansı
Öneriler

Lol Rün Önerileri Sitesi

League of Legends Türkiye oyuncuları için rün önerileri veren harika bir site ile beraberiz!

Ülkemizde artan League of Legends oyuncu sayısı ile birlikte, League of Legends ile alakalı ihtiyaçlar da aynı oranda artıyor. Bunun en büyük örneği ise, rün ve yetenek seti önerileri sunan siteler. Peki biz Türkçe bir şekilde, hangi siteden Lol Rün önerileri alabiliriz? Bu noktada bizlere Lol Tier List başlığı ile hizmet veren harika bir web sitesi yardımcı oluyor.

Site içerisinde ilk göze çarpan şey Lol Tier List oluyor. Bu özellik, bizlere en çok oynanan ve en çok kazanma oranına sahip şampiyonları gösteriyor. Örneğin ben destek oyuncusuyum ve 9.9 yamasında %51,5 kazanma oranına sahip Nautilus’u seçebilirim. Kazanma oranı dışında toplam oynanan oyun sayısı da yine bu listede yer almakta. Şimdi bu sitenin asıl güzel tarafına gelelim.

Nautilus kazanma oranı yüksek diye seçeceğim şampiyon. Ancak bir problem var. Ben hangi rünlerle gireceğim? İşte bu noktada da bizlere Rün.com sitesi yardımcı olacak. Nautilus’a tıklıyorum ve aşağıdaki her şeyi görüntüleyebiliyorum.

  1. Counter şampiyonlar
  2. Birlikte iyi giden şampiyonlar
  3. Önerilen sihirdar büyüleri
  4. Başlangıç eşyaları
  5. Önemli (Çekirdek, Core) eşyaları
  6. Oyun sonu eşyaları
  7. Yetenek sırası
  8. Rün önerisi (Yüksek kazanma oranına sahip rün önerisi de bulunuyor)

Bunlar dışında seçilme oranı, kazanma oranı ve yasaklanma oranı gibi çeşitli istatistikler de yer alıyor. Tekrardan Lol rün önerilerine geri dönelim.

Rün Önerileri

League of Legends oynayanlar için oyun dinamikleri arasında yamalara bağlı olarak en büyük değişkenlik, genelde rünlerde oluyor. Yasuo rün, Riven rün ya da Jinx rün diye araştırıp duruyoruz. Bu site sayesinde böyle bir zahmetten kurtulacağız. Güncel yama notlarına göre rün önerilerinin dışında, o yama notunda en çok kazanma oranına sahip rünler ile biz oyuncuların da kazanma oranı artacak. Unutmayın, oyuna başlamadan önce 1-0 önde girmek, rünler ve şampiyon seçimleri sayesinde oluyor.

Aşağıda linkini bırakacağım web sitesini sizler de inceleyebilir, güncel yama notlarında ve şampiyon bazlı rün önerilerinde başarınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca rün dışında diğer istatistiklere ulaşabilir, kazanma oranı yüksek olan şampiyonları envanterinize ekleyebilirsiniz. Herkese GL HF!

https://www.rün.run

Etiketler

Bir Yorum

  1. Rün önerileri nerede göremiyorum. Sadece lol şampiyonların kazanma oranları var. Metadaki şampiyonlar filan var. Nasıl rün bakıyoruz anlatmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı