Öneriler

Lynch’s Brew ile Kahveyi Yeniden Keşfedin

Çevrimiçi premium çay ve kahve üreticisi Lynch's Brew ile İngiliz topraklarına davetlisiniz.

Çayın merkezi İngiltere’den harika bir marka tanıtacağım. Lynch’s Brew harika bir İngiliz aile işletmesi ile kurulan kahve ve çay markası. Özel origin kahveleri getiriyorlar ve kendi topraklarında kavurup öğütüyorlar. Bunları da ya paket kahve ya da K-Cup formatında kapsül kahve olarak sunuyorlar. Aşağıda 2 adet örnek ürünlerini görebilirsiniz. Bu ürünler dışında bir de çayları var -ki bilirsiniz İngilizler denildiğinde akla ilk gelen 10 şeyden bir tanesi de çaydır- mükemmeller.

lynchsbrew ürünleri

İlgili Blog İçerikleri

Lynch’s Brew, şimdi online olarak tüm dünyadan sipariş alıyor ve bunları dünyanın her yerine ücretsiz (evet ücretsiz!) olarak teslim ediyorlar. Yani sadece gerçek bir organik kahve ya da gerçek bir İngiliz çayı için etiketteki fiyatı ödemeniz yetiyor. Bu bedel dışında hiç bir sürpriz ücret istenmiyor. Tüm kahveler üstün kalite üretimine sahip ve özel tasarlanan paketlerle servis ediliyor.

Bu paragraftan sonrası özel bir konu için ayrılıyor. Satın aldığınız her kahve için lemurlara destek oluyorsunuz. Kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan LemurLove.org kuruluşuna her siparişiniz ufak ufak da olsa destek olarak gidiyor.

Lynch’s Brew, diğer kahve şirketlerinden İngiliz bir aile şirketi olması, tüm dünyaya ücretsiz kargo sunması ve lemurları koruyacak vakfa destek çıkmasıyla hemen hemen diğerlerinden ayrılıyor. Eğer siz de sipariş vermek isterseniz kendilerine web sitelerinden ulaşabilirsiniz. Gerçek origin ve kaliteli kahve Lynch’s Brew’de kavruluyor!

Bir Yorum

  1. Fiyatlar biraz pahalı hocam. Ayrıca kargo bedava dahi olsa gümrük vergisine tabii

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu