Öneriler

Önce Tonguç Mağaza’ya, Sonra Başarıya

Sponsorlu İçerik

Her insan gelecekte kendini görmek istediği yaşamın hayalini kurar. Sosyal konumu, ekonomik durumu, kültürel birikimi ve yaşam standartlarını yüksek seviyelere çıkarmanın yollarını arar. Bilindiği gibi, bireyin bu gayesini gerçekleştirmenin en isabetli yöntemlerinden biri başarılı eğitim hayatı geçirmektir. Eğitim hayatında başarıyı etkileyen pek çok faktör vardır. Söz gelimi kitap okuma alışkanlığı, konulara hâkim öğretmenler ve belki de en önemlisi doğru kitap seçimidir. Zira istenilen noktaya gidilen yolculukta en önemli yardımcılarımız kitaplardır. İyi kitap başarının biletidir. O halde iyi kitap nitelikleri nelerdir? İyi kitap, her yıl değişen, yenilenen, konularda düzenleme yapan, farklı soru tarzlarına yer veren, öğreticiliği gaye edinerek hazırlanmış kitaptır. Tonguç Mağaza 8. sınıf soru bankası, 8. sınıf matematik ve 8. sınıf test kitapları ile iyi kitapta olması gereken tüm etmenleri ve kriterleri sizlere sunmaktadır. Uzman ekip ile yaptığı incelemeler doğrultusunda kitapları sizlere temin etmektedir.

Tonguç Mağaza

Tonguç Mağaza Farkı

Tonguç Mağaza, her yıl yenilenen müfredata paralel olarak kitaplarını güncellemekte ve değişen sınav sistemlerine uygun içeriğe sahip kitaplar oluşturmaktadır. Elbette bu sizleri sınav için kaynak taraması yapma külfetinden kurtardığı gibi hangi kaynak doğru sorusuna cevap aramaktan da kurtarıyor. Tonguç Mağaza, eğitim camiasında kabul görmüş uzmanlar ve öğretmenler ile yoğun istişareler sonucu sınav sorularına ve müfredata en yakın 8. sınıf soru bankası, 8. sınıf deneme ve konu anlatımlı kitapları sizler için hazırlıyor.

Sekizinci sınıf deneme

Bununla birlikte Tonguç Mağaza internet ortamından sipariş imkânı ile kitaplarınızı ayağınıza getiriyor. Yorulmadan kaliteli ve güvenli bir alışveriş yapmanın keyfi ise sizlere kalıyor. Kitaplarda bulunan TATS uygulaması aracılığıyla yapılamayan soruların video çözümlerini de sizlere sunuyor. Bu hizmet sizleri özel ders alma ihtiyacından kurtardığı gibi dilediğiniz zaman, dilediğiniz sorunun çözümünü tekrar tekrar izleyebilme imkânı sunuyor.

İyi Bir Üniversiteye İyi Bir Liseden Gidilir

Bireyin hayalindeki mesleğe gitmek için üniversite kapısından geçmesi gerekmektedir. Kaliteli bir üniversite kapısını ise temelleri sağlam atılmış bir lise hayatı açmaktadır. Bu denli önemli olan başarılı bir lise için elbette 8. sınıf fevkalade önem arz etmektedir. 8. sınıf matematik, 8. sınıf fen bilimleri, 8. sınıf sosyal bilgiler, 8. sınıf İngilizce derslerinin, en iyi kitapları Tonguç Mağaza’da yer almakta.

Matematik 8'inci Sınıf

Başarı için sadece konuyu bilmek yeterli değildir. Konunun yanında kaliteli test kitapları ile öğrenilen konular pekiştirilmelidir. İşte tam bu noktada Tonguç Mağaza’nın sizler için özenle hazırlamış olduğu 8. sınıf test kitapları yardımınıza koşmaktadır. Sorularla pekiştirilen konularda hız kazanmak çok önemlidir. Çünkü yenilenen sınav sistemi öğrenciden bilmenin yanı sıra bildiğini az zamanda doğru bir şekilde soru üzerinde uygulamasını ister. Dolayısıyla hız kazanmak için öğrencilerin deneme sınavları çözmesi ve bu noktada seviyesini ilerletmesi gerekmektedir. En isabetli soruları, yoğun çalışmalar neticesinde hazırlayan Tonguç Mağaza 8. sınıf deneme soruları ile imdadınıza yetişir. Titizlikle hazırlanmış deneme kitapçıklarını da kargo yoluyla evinize kadar getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu