ÖnerilerSeyahat

Reservations.com ile Otel Rezervasyonlarında Tasarruf

500.000'den fazla otel rezervasyonlarında tasarruf artık reservations.com ile mümkün! Sizler için Reservations rehberi hazırladım.

Geçtiğimiz günlerde Türk kullanıcılara da hizmet vermeye başlayan Reservations.com hakkında bir blog yazısı oluşturmak istedim. Öncelikle bu sitenin avantajlarına, diğerlerinden farkına ve olumlu yönlerine değineceğim. Ardından nasıl kullanacağınıza dair bilgiler vereceğim.

Neden Reservations.com?

Her şeyden önce 7/24 telefon desteğine sahip olmasıyla öne çıkan otel rezervasyonlarında tasarruf sitesi Reservations.com ile yarı yolda kalmıyorsunuz. Her gün farklı fırsatlar sunan site, misafirlerine özel fiyat teklifleri de sunuyor. En popüler lokasyonlarda yüz binlerce otel ağına sahip siteyi kullanırken mutlaka aradığınız özelliklerde ve aradığınız lokasyonda konaklama imkanı buluyorsunuz. Bir otel rezervasyonu için saatlerinizi hatta günlerinizi harcamak yerine, 2 dakikada en sevdiğiniz otelde yerinizi ayırtıyorsunuz. Ek olarak kullanıcı yorumlarını önemseyen yapısıyla dikkat çeken Reservations.com ile sahte bilgiler yerine gerçek kullanıcı deneyimlerini elde ediyorsunuz.

Reservations.com Neler Sunuyor?

500’den fazla tatil danışmanı ile site üzerinde veremediğiniz kararları netleştirebileceğiniz gibi; tüm rezervasyon sırasında rehberlik hizmeti de alabiliyorsunuz. Bugüne kadar onlarca ödüle layık görülmüş Reservations.com ile hem kendinizi, hem cüzdanınızı, hem de tatil keyfinizi garanti altına alabilirsiniz.

Bir diğer güzel tarafı ise seyahat önerilerinde bulunulan blog kısmı. Bu blog içeriklerinde gezginlere yüzlerce içerik üretiliyor ve çeşitli rehberler, ipuçları, yeni lokasyon fikirleri gibi içerikler sunuluyor.

Reservations.com Sitesi

Siteyi kullanmak ise oldukça basit. Sadece lokasyonu ve tarih bilgilerini girip yüzlerce otel arasından seçim yapmanız gerekiyor. Yukarıdaki fotoğrafta görebileceğiniz gibi hem site içi puanlama sistemi aktif, hem de Tripadvisor puanları ile karşılaştırmalı hizmet mevcut. Bu otelleri puanlarına göre ya da fiyat seçeneklerine göre sıralayabiliyorsunuz.

Bir başka güzel özelliği ise harita üzerinde konuma dayalı otel listeleme servisi. Bu servis sayesinde keşfetmek istediğiniz lokasyona yakın otelleri bulabilirsiniz. Örnek olarak destinasyonda İstanbul’u seçip otelleri listelettiğimizde ortaya çıkan tablo aşağıdaki gibi oluyor.

İstanbul Oteller

Otel rezervasyonlarında tasarruf sağlarken bu kadar hizmeti bir arada bulmak gerçekten harika. Peki son aşama; yani rezervasyon oluşturma kısmı nasıl? 3 basit adımda rezervasyonunuzu şu şekilde oluşturabilirsiniz.

  1. Misafir Bilgileri
  2. Fatura Adresi
  3. Ödeme Bilgileri

Bu 3 adımı tamamladığınızda çıktısını alabileceğiniz bir rezervasyonunuz oluyor. Geriye kalan tek şey ise otelinizin keyfini çıkarmak.

Sitenin web adresi: https://www.reservations.com

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu