Alışveriş Blogu

Oyuncular İçin Dekoratif Obje Fikirleri

Oyun oynayan insan sayısının artması ve yaş aralığının genişlemesiyle birlikte harmanlanan sektör sayısı da epey arttı. Bunlardan bir tanesi de oyuncular için ev dekorasyon. Bunu da dekoratif obje üreten şirketlerin oyun kültürünü keşfetmesi ile görmeye başladık.

Oyun oynayan insan sayısının artması ve yaş aralığının genişlemesiyle birlikte harmanlanan sektör sayısı da epey arttı. Bunlardan bir tanesi de oyuncular için ev dekorasyon. Bunu da dekoratif obje üreten şirketlerin oyun kültürünü keşfetmesi ile görmeye başladık.

Bugün sizler için harika dekoratif obje fikirleri ile geliyorum. Özellikle oyunlar ile doğrudan ya da dolaylı yoldan ilgili ürünleri listeme almaya çalıştım. Artık link çıkarmıyorum. Google’da aratarak bulabilirsiniz ya da benimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İlgili Blog İçerikleri

1. Oyuncular İçin Paspas

Oyuncular İçin Paspas

Bu harika paspaslar tam da bizim gibi insanlar için. Oyuncular için paspas fikri kimden çıktı bilmiyorum ama dekoratif obje seçenekleri arasında belki de en mükemmeli. Düşünsenize, misafiriniz daha eve adım atmadan sizin bir “gamer” olduğunuzu öğreniyor. Fiyatları genelde 100 TL civarı seyrediyor.

2. Oyuncu Yastığı

Oyuncu Yastığı

Bir oyuncunun odasında vazgeçilmezi olacak dekoratif obje, belki de bu yastıklardır. Oyuncu yastığı olarak isimlendirebileceğimiz bu oyuncu ürünleri, gerçekten de harika tasarımlara sahipler. 20 TL’den başlayan ve 200 TL’ye kadar bulabileceğiniz yastıklar, odanıza ayrı bir hava katacak. Şahsen her birinden bir tane satın almayı istiyorum!

3. 3 Boyutlu Dekoratif Obje

Gamer Dekoratif Obje

İster Fifa, ister CS:GO, ister Need For Speed tutkunu olun, mutlaka kendinize göre ışıklı 3 boyutlu bir dekoratif obje bulabilirsiniz. Renk değiştirebilen bu 3 boyutlu figürler 40 TL’den başlıyor ve 250 TL’ye kadar çıkabiliyor. İsterseniz de bazı firmalar attığınız transparan PNG formatlı resim üzerinden size özel tasarım çıkarabiliyor. Onların da fiyatları boyutuna göre 200 TL’den başlıyor ve 1000 TL’ye kadar çıkıyor.

4. Oyuncu Parti Malzemeleri

Oyuncu Parti Malzemeleri

Harika görsellerle birlikteyiz. Oyuncular için parti malzemeleri satın almak bence en harika şeylerden bir tanesi. İlk resimde gördüğünüz hazır setler de mevcut, diğer resimlerdeki kategorisine göre oyun temalı parti malzemeleri de… Ne olursa olsun hepsi harika. Alttan ilk resimde cupcake çubukları, Destiny 2’den Minecraft’a kadar tüm oyunlar için mevcut. Masa örtüleri de keza aynı şekilde. İster doğum gününüz olsun, ister sıradan bir parti, bence eğer gerçek bir oyuncuysanız, dekorasyon konusunda da oyun kültürünüzü gösterin!

Satın alabileceğiniz oyun temalı dekorasyon ürünleri bunlar. Tabi ki daha fazlası var ancak ülkemizde zor bulunan ürünleri bir araya getirmek istedim. Eğer hediye arıyorsanız da, oyuncuya hediye yazımı okuyun.

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir