Ürün İncelemeleri

Pacman Hayalet Lamba İncelemesi

Son zamanlarda trend olan, bazı ünlü Youtuberlar tarafından arka fon dekorasyonu olarak kullanılan Pacman Lamba ürününü aldım ve incelemesini birlikte yapalım istedim.

Son zamanlarda trend olan, bazı ünlü Youtuberlar tarafından arka fon dekorasyonu olarak kullanılan Pacman Lamba ürününü aldım ve incelemesini birlikte yapalım istedim.

Tutyakala’da satılan ve indirimli hali 89 TL olan Pacman Hayalet Lamba isimli ürünü büyük bir hevesle aldım. Ancak tahmin edeceğiniz gibi, muhtemelen 20 TL bile etmeyecek bir maliyete sahip ürünün büyük bir lisans gideri var. Yani Pacman ismini kullanmak, muhtemelen ürünün asıl maliyetinden de yüksek bir bedele geliyor.

İlgili Blog İçerikleri

Tutyakala ürünü satarken size hiç bir şekilde renk sormuyor. Bana rastgele olarak sarı renk geldi. Kutusundan hiç bir zaman okumayacağınız ufak bir kağıt, 1 metre uzunluğunda pek de kaliteli sayılmayan bir micro usb kablo ve son olarak poşete sarılmış, bildiğiniz kırtasiye bandı ile ağzı bantlanmış şekilde ürünümüz çıkıyor.

Pacman Hayalet Lamba Tutyakala

İlk resimde “çıt çıt” şeklinde gördüğünüz buton kapalı, yavaş ışık rengi değişikliği ve müziğe göre renk değişikliği sunuyor. Onun altında gördüğünüz giriş, telefon şarjlarında da görünen micro usb giriş. Sol tarafta ise mikrofon ve mikrofonun hassaslığını ayarlayabileceğiniz dönen anahtar bulunuyor. İkinci ve üçüncü resimler genel kutu ve ürün görüntüsü. Son resimde ise ürünün poşetli hali yer alıyor.

Tutyakala Pacman

Sitelerinde bulunan fotoğraflardaki ve kutu arkasında belirtilen ışık renkleri malesef tatminkâr değil. Hatta karşılaştırmasını altta sunayım. Soldaki sarı renk, sağdaki ise farklı renk. Ancak rengin ne olduğu anlaşılmıyor. Ayrıca gözler hiç bir zaman belirgin olmuyor. Özellikle beyaz olarak belirtilen kısımları. Kutusuyla büyük bir fark olduğu aşikar.

Renk Değiştiren Lamba

Özet olarak, dekorasyon sevenler için ilk bakışta güzel bir gibi gözükse de, maalesef beklentimi karşılamadı. Özellikle de 90 TL verip aldığınız bir ürünün rengini dahi seçemediğiniz şartlar altında, bir de kalitesiz, işlev açısından da sıkıntılı bir ürün gelmesi hoş olmuyor. Eğer farklı bir indirim ile 40 TL bandına inebilirse alın, ancak üstünde bir para vermeyin derim ben.

Eğer bundan sonra sık sık dekorasyon odaklı ürün incelemeleri istiyorsanız, lütfen bunu bana iletişim kanallarımdan iletin. Ayrıca oyuncular için dekoratif obje içeriğime de göz atmayı unutmayın. Hoşçakalın!

 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir