İçerik Ajansı
Öneriler

Paykwik Ödeme Sistemleri

Sponsorlu İçerik

Paykwik ödeme sistemleri nasıl dünyamıza girdi…

Bir oyun siteniz var. Çocuklara ve gençlere yönelik oyunları içeren, oyun ve oyunlarda kullanılan aksesuarları sattığınız bir internet siteniz. Her şey olağan görünüyor, fakat sizin alışveriş yapanlar için tek bir bankayla anlaşmanız var. Bu durumda başarılı olmanız mümkün mü? Sanal ortamdaki diğer oyun siteleriyle ne kadar rekabet edebilirsiniz? Dünyadaki ödeme sistemlerini takip etmiyorsanız işiniz gerçekten çok zor görünüyor.

Çünkü insanlar artık kredi kartları ile internet sitelerinde ödeme yapmaktan kaçınır hale geldi. Sanal ortamda kişisel bilgileri içeren kartlar, alışveriş yaparken hissedilen tedirginlik, şifresinin, kişisel bilgilerinin ele geçirilme ve limiti aşma korkusu alışverişten alıkoyabiliyor.

Teknoloji ile birlikte tüm dünyada ödeme sistemlerinde hızlı bir değişim yaşanıyor. Şirketiniz bu ödeme sistemleri ile ilgili bilgi sahibi olmadıkça ve bu hıza ayak uyduramadıkça başarı oranı düşecektir. Sanal ortamda her geçen gün açılmaya devam eden web siteleri, kar amaçlı düşünülerek alternatif ödeme sistemlerini de devreye sokuyor. Oyun siteleri, Facebook gibi yakından takip edilen sanal ortamlarda, ödeme seçenekleri en pratik, en akılcı yöntemlerle kullanıcısına çözümler sunuyor. Sanal alışveriş kartları kişilerin kafasında doğacak olumsuzlukları yok ediyor.

Paykasa, Paykwik, Astropay ve benzeri bir çok sanal alışveriş kartları ödeme sistemlerine yenilik getiriyor. Oyun siteniz için sanal kartlarla ilgili anlaşma yapmanız halinde sitenizde oyun satın almak, paralı online oyunlar oynamak, alışveriş yapmak isteyenler bir kaç dakika içerisinde isteklerine kavuşabiliyor. Kredi kartlarının tedirginliğini ortadan kaldırıyor. Örneğin Paykasa sanal kartı için limitini belirleyen alıcı, yasal satış şirketinin müşteri temsilcisinden kart talep ediyor. Banka havalesi veya telefonuna indirdiği Paykasa uygulaması sonucu mobil ödeme ile parasını yatırıyor.

Paykasa yatırılan Türk lirasını o günkü kur üzerinden euroya çeviriyor. Sms veya mailine gelen pin kodu ile artık sitenizde alışveriş yapma olanağına sahip oluyor. Alışveriş tamamlandıktan sonra tek kullanımlık kart bloke oluyor.

Paykwik ve diğer ön ödeme sistemleri ile güvence altındayken, sizin internet siteniz diğer sitelerle rekabet edecek boyuta tırmanıyor. Paykwik satın alabileceğiniz güvenilir sitelerden bir örnek vermek istersek, https://www.paykwik.org sitesini verebiliriz…

Şimdi gelelim paykwik hakkında daha detaylı bilgilere…

Paykwik Nedir?

Paykwik; ukash ön ödemeli kart sistemlerinin kapanması ile birlikte paykasa kart ile birlikte piyasaya sürülen euro ile işlem gören ön ödemeli sanal alışveriş kartıdır. Türkiye ile birlikte Hindistan, İngiltere, Kıbrıs ve Almanya Yoğun olarak kullanıldığı ülkeler arasındadır. Paykwik E-ticaret siteleri ödeme yöntemi ve game pin olarak kullanılabilmektedir.

Paykwik Ekonomiktir

Paykwik kart her ne kadar euro kuru ile işlem görsede diğer kartlara nazaran daha ekonomik ve ucuzdur. Bizler https://www.paykwik.org web sitesi olarak sizlere daima ucuz paykwik satışı sağlamaktayız.

Paykwik Güvenlidir

Paykwik ön ödemeli yani kontörlü sanal kart olması nedeni ile kart bilginizin çalınma veya kopyalanma gibi durumu olmaz.Tek kullanımlık olan paykwik kartlar bu nedenle güvenli bir ödeme yöntemidir.

Paykwik Nasıl Alınır?

Paykwik alımlarınızı web sitemizi ziyaret ederek alacağınız kart miktarını belirleyip müşteri temsilcimiz ile canlı destek, skype, whatsapp veya telefon ile irtibata geçerek maximum 1 dakika için de paykwik kodunuz size verilir.

*Bu içerik bir reklamdır. İçerikte bahsi geçen şirketler ile, ürün ve hizmet isimleriyle sitemin hiç bir alakası yoktur.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı