Öneriler

Saat Seçimleriniz İle Tarzınızı Yansıtın Moda Saat Sitesinde

Sponsorlu İçerik

Kullandığınız aksesuar ile tarzınızı tamamlayabilir ve çok daha prestijli görünebilirsiniz. Aksesuar seçimleri arasında saat kullanımları tercih edilen markaya göre farklı imaj çizmenizi sağlayabilir. Spor, klasik, şık, elit tarzlarda seçimler yapabilirsiniz. Markalar sundukları özel koleksiyonlarda belirli temalar üzerinde durmakta ve çizgileri belirlemelerinin ardından tasarımlarına yön vermektedirler. Gençler daha dinamik ve enerjik saatler tercih ederken bayanlar daha çok göz alıcı tasarımlar üzerinde durmaktadır. Baylar ise karizmalarını tamamlayacak tasarımlara öncelik verebiliyor. Şık bir takım elbisede kullanabileceğiniz özel bir modelin yanında spor kullanımlar için günlük olarak tercih edebileceğiniz modellerde bulunmaktadır.

Bu markalar arasında yer alan dice kayek saat modelleri modern tarzları, uygun fiyatları ile tercih edilen seçimlerdir. Koleksiyonları içerisinde altın ya da rose altın kaplama modeller öne çıkmakta, gümüş kaplama modellerde de geniş kadranlar yeni sezonun trend modelleri arasında yer almaktadır. Deri kordonlu modeller üzerinde de çerçeve kısımlarında rose altın kaplama detaylar şık ve güçlü bir imaj çizebiliyor. Markanın bayan saat modelleri içerisinde ise parıltılar ve zarafet görülüyor. Bayan saat modellerinde beyaz çelik kordonlu tasarımlarda altın kaplama saat çerçevesi şık ve modern bir seçim olabiliyor. Bayan modellerin kordonlarında bileklik havası veren tasarımlar da bulunuyor. Bay modellerde kronometre, takvim gibi ek özelliklerde saat üzerinde ilk bakışta dikkat çeken özellikler arasında sayılabilir.

Saat dünyasında köklü bir marka olarak ise casio saat gösterilebilir. Hemen hemen her yaştan bay ve bayanlara özel modeller sunan marka, 1946 Tokyo merkezli olarak üretime başlamıştır. Esasında bir teknoloji şirketi olarak kurulan marka 74 yıldan bu yana saat kategorisi içerisinde ürünler sunmaktadır. Modellerinde kullanılan Japon teknolojisi ile sektörünün öncü markaları arasında yer almakta ve yenilikçi tasarımları ile her sezonda takipçilerini şaşırtmayı başarmaktadır. Özellikle 1983 yılında darbelere karşı dayanıklılığı ile ünlenen G- Shock koleksiyonu dünya çapında ses getirmiştir. Pek çok uç sporlardan esinti barındıran bu modeller zaman içerisinde yenilenerek geliştirilmekte ve her devirde markanın tutkunları bulunmaktadır. Şık, çekici ve ilginç tasarımları farklı bütçelere de hitap etmeyi başaran saat markası, rengarenk bir katalog sunmaktadır. Dijital ve analog çalışma şekillerinin bir arada kullanılması ile elde edilen modellerde bulunmaktadır. Şıklığına önem verenler için deri modellerde altın kaplı çerçeveler kullanılabiliyor. Saat kadranı tasarımlarında oldukça orijinal modeller bulunmakta ve çelik kordonlu modelleri ile şıklığına önem veren bireylere birbirinden hoş farklı alternatifler sunulmaktadır.

Etiketler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı