Öneriler

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Araç Kiralamak

İstanbul seyahatiniz Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan başlıyorsa, Budget Sabiha Gökçen araç kiralama ile konforlu seyahatinizi devam ettirebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük havaalanlarından birisi olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı varışlı uçuşlarınızda artık araç bulmak çok daha kolay! Rental24h tarafından sağlanan Budget Sabiha Gökçen ile iner inmez sizin için ayrılan aracı kiralayıp seyahatinizi konforlu hale getirmek artık mümkün.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bir çok araç kiralama firması mevcut. Ancak Budget kalitesi tüm dünyada tartışılmaz bir gerçek. Üstelik $16 ile başlayan kiralama ücreti ile oldukça da tercih edilesi. Klimalı, otomatik ya da manuel vites seçenekli Hyundai’den Mercedes’e kadar uzanan filosu ile Sabiha Gökçen gelen yolcu katından teslim alacağınız aracınız tam depo dolu oluyor ve dilediğiniz gün kadar kullanabiliyorsunuz. Örneğin Renault Clio marka bir aracı elinizde bavulunuzla kiraladığınızda, 1 hafta için sadece $105 ödüyorsunuz. Yani hem konforlu, hem de hesaplı olarak taksi kullanmaktan dahi ucuza gelebilecek bir seçenek!

Budget Sabiha Gökçen için önceden yer ayırtır ve ödemenizi tamamlarsanız, hem kampanyalardan faydalanıyorsunuz hem de aracınızı kiralamayı garanti altına alıyorsunuz. Üstelik Rental24h ile bir çok araç kiralama firmasını karşılaştırabiliyor, aynı araç için hangi firma ne kadar ücret talep ediyor; hepsini görebiliyorsunuz!

Türkiye’de bir çok araç kiralama firması olmasına karşın, uluslararası düzeyde kalitesi olan Budget araç kiralama gerçekten diğer firmalara göre oldukça iyi bir seçim olacaktır. Daha önce de araç kiralamış birisi olarak Budget kalitesinden hiç bir zaman şaşmamayı düşünüyorum.

Eğer yolunuz İstanbul’da Sabiha Gökçen Havalimanı’na düşerse, taksi ya da diğer turizm firmaları ile uğraşmak yerine Budget Sabiha Gökçen kalitesiyle araç kiralamanızı öneririm. Yine kiralarken Budget kalitesini hissediyor ve araç hasar sigortası gibi ekstra seçenekleri satın alabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu