Alışveriş

Sevgililer Günü Alışverişi ve Sevgiliye Hediye

Sevgililer günü geldi çattı. Henüz hediyelerini alamayan aşıklar için bir kaç sevgililer günü hediyesi önerisi yapmak istedim. Sevgiliye hediye konusunda başarısız olanlar için de bir kaç tüyo olacağını düşündüm. O zaman sevgililer günü fikirleri gelsin. 1. Sevgiliye Hediye Edilebilecek Kutu.

Sevgililer günü geldi çattı. Henüz hediyelerini alamayan aşıklar için bir kaç sevgililer günü hediyesi önerisi yapmak istedim. Sevgiliye hediye konusunda başarısız olanlar için de bir kaç tüyo olacağını düşündüm. O zaman sevgililer günü fikirleri gelsin.

1. Sevgiliye Hediye Edilebilecek Gizemli Hediye Kutusu

Sevgili Gizemli Kutu

Tutyakala’nın sunduğu bu gizemli kutu, uzun zamandır satıştaydı. Ancak 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak ayrı bir konseptte de satışa sunuldu. İçerisinden verdiğiniz paranın üzerinde bir miktarda hediyeler çıkıyor. Örneğin 75 TL’lik kutuyu aldığınızda, 75 TL ya da daha fazla toplam değere sahip eşyalar koyuyorlar. Hatta yenilebilir şeyler de çıkıyormuş. Cinsiyet belirterek de, hediyenin hedefini daha da daraltarak, kız arkadaşınızın ya da erkek arkadaşınızın beğenebileceği bir kutu oluşturabilirsiniz. Yalnız kutu açıklamasında cinsiyet seçiminde bay/bayan olarak yazılmış, bari sen yapma bunu Tutyakala! Bay ve bayan kelimeleri ön ektir, Bay Şengüloğlu olarak yazsak neyse de, orada tercih kısmını Erkek/Kadın olarak değiştirin lütfen.

Ürüne şuradan ulaşabilirsiniz: https://www.tutyakala.com/sevgiliye-gizemli-hediye-paketi-mystery-gift-box-valentine-s-day-pmu587

2. Sevgili Kimliği

Sevgili Kimliği

İkinci hediye fikrim uygun fiyatlı bir şeyler arayanlar için. Buldumbuldum’dan 9,90 TL fiyatla yaptırabileceğiniz size özel bir sevgili kimliği ile romantik bir hatıra oluşturabilirsiniz. Yalnız yine maalesef ki ilk dikkatimi çeken şey, cinsiyet tarafındaki hatalar. Tutyakala gibi Buldumbuldum da, bu konuda çok şaşırttı. Öyle ki, hediye içerisinde “Kız Sevgili” terimini kullanıp, seçim kısmında da “Bayan Bilgiler” ve “Bayan Fotoğrafı” kelimelerini kullanmış. Hediyeye gelecek olursak fikir çok güzel, kimlik boyutlarında, ön tarafında sizin resimleriniz ile bilgileriniz, arka tarafında aşkınızı anlatan bir fotoğraf ve hikayeniz. Bence bunu kaçırmayın.

Ürüne şuradan ulaşabilirsiniz: http://www.buldumbuldum.com/hediye/sevgili-kimligi/?categoryTree=Hediye/Sevgililer%20G%C3%BCn%C3%BC%20Hediyesi

3. Calvin Klein Euphoria

Sevgiliye Hediye

Hepsiburada Sevgililer Günü fırsatıyla birlikte 194 TL’ye sahip olabileceğiniz Calvin Klein Euphoria, sevgiliniz için en kullanışlı ürünlerden birisi olabilir. Eau de Parfum olarak geçen -yani gerçek bir parfüm olan- Euphoria, %15-20 arası esans vadediyor. Kokusunu ise Calvin Klein şu şekilde açıklamış:

“Oryantal. Sonu olmayan bir yolculuk. Keşfedilen yeni özgürlüğün ilhamıyla yaşanan bir hayal.”

Ünlü ve orta üst segmentte satılan kadın parfümleri arasında en çok satış yapan ürün de yine Euphoria. Bence sevgilinize ya da eşinize bu parfüm ile unutulmaz bir yolculuk hediye edin. Hepsiburada indirimi sevgililer gününe kadar devam edecek.

Ürüne şuradan ulaşabilirsiniz: https://www.hepsiburada.com/calvin-klein-euphoria-edp-100-ml-kadin-parfum-p-SGCK056023040

4. Lego Architecture Serisi

Erkek Sevgiliye Hediye

Kadına parfüm erkeğe oyuncak! Kulağa komik gibi gelse de, aslında erkekler için en güzel şeylerden bir tanesi, sonsuza kadar saklayabileceği harika bir hobi! Lego Arcitecture serisi de tam olarak bunu vadediyor. Görseldeki Londra mimarisi National Gallery, Nelson’s Column, London Eye, Big Ben (Elizabeth Kulesi) ve Tower Bridge’i içeriyor. Bunu tek tek Lego parçaları ile yapmak ise efsanevi bir deneyim olabilir. Hatta erkek arkadaşınızla ya da eşinizle beraber kurabilir, harika bir fotoğraf ile o anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Fiyatı yine Hepsiburada sevgililer günü indirimiyle 189 TL civarına düşmüş durumda.

Ürüne şuradan ulaşabilirsiniz: https://www.hepsiburada.com/lego-architecture-21034-londra-p-HBV000004GP3K

5. Led’li Kişiselleştirilebilir Yazı Panosu

Sevgiliye İsimli Hediye

Sevgiliye hediye konusunda kararsız kalanlar, uygun fiyatlı kişiselleştirilebilir bir dekoratif ürün arayanlar için geliyor son fikrimiz. 60 Adet harf ve sembol barındıran bu ışıklı kutu, istediğiniz mesajı iletebilmenizi sağlıyor. İster isimlerinizi koyun, isterseniz özel mesajınızı iletin. Bunlardanistiyorum’da satılan bu ürünün fiyatı 79 TL. Kutu, 4 adet AA boyutlu pil ile çalışmakta.

Ürüne şuradan ulaşabilirsiniz: http://www.bunlardanistiyorum.com/A5-LED-Light-Box-Isikli-Yazi-Panosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu