Öneriler

Sosyal Medya Pazarlama için Global Çözüm Ortağı

Galaxy Marketing, global çapta sosyal medya pazarlama konusunda çözüm ortağı oluyor!

Sosyal medya günümüzün artık vazgeçilmez bir parçası. Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Twitch, Linkedin ve Pinterest gibi bir çok platformdan oluşan sosyal medya, tabi ki markaların da en çok önem verdiği kitlelere erişme yolu olarak göze çarpıyor. Örneğin oyuna odaklı kitlelere Youtube, Twitch ve Instagram influencer hesapları ile ulaşabilirken, moda alışverişi gerçekleştiren kitleye Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter aracılığıyla ulaşabiliyorsunuz. Kitleniz her ne olursa olsun, Google Reklamları dışındaki alternatifiniz Sosyal Medya Pazarlama ajansları oluyor. Sizleri bunlardan birisiyle tanıştıracağım. Global çapta hizmet veren Galaxy Marketing neler yapıyor?

Türkçe olarak da hizmet sağlayan Galaxy Marketing, aşağıdaki sosyal medya platformları için kitlenizi büyütecek harika araçlar sağlıyor.

İlgili Blog İçerikleri
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Youtube
  • Soundcloud
  • Pinterest
  • Twitch
  • Linkedin
  • Snapchat
  • Ve Dahası

Tabi ki bu platformlarda kitlenizi düşük ücretlerle büyütürken, sizden herhangi bir şekilde şifre ya da e-posta hesabı istenmiyor. Sadece üyeliğinizi oluşturarak kullanıcı adınızı yazıyorsunuz ve çalışmalar başlıyor.

Galaxy Marketing

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde platformlara göre ayrılmış hizmetleri görüntüleyebiliyor, birim fiyatlara erişebiliyor ve gerek duyduğunuz taktirde teknik destek alabiliyorsunuz. Galaxy Marketing 2017’den beri sosyal medya ajansı olarak hizmet veren global bir firma. Web sitelerinde 10.000’den fazla sipariş ve 3.000’den fazla müşterinin güven duyduğu yazmakta.

Markalar için en doğru ve en uygun pazarlama stratejilerinin başında sosyal medya ile pazarlama seçenekleri geliyor. İster kendi sosyal medya hesabınız üzerinden, isterseniz de bir influencer hesabı üzerinden markanızı, ürünlerinizi ya da sunduğunuz hizmeti tanıtabiliyorsunuz. Özgün içeriklere ve belirli bir kemik kitleye sahip olduğunuzda pazarlama faaliyetleriniz oldukça düşük bütçeli bir hal alıyor.

Almanya merkezli Galaxy Marketing, zaman zaman çeşitli kampanyalar da sunuyor. Örneğin Mayıs ayı itibariyle sitesini ziyaret eden kullanıcılara tüm platformlarda kullanabilecekleri %5 indirim kodu veriyor. Dünya’da konuşulan 6 farklı dilde hizmet veren firma bir çok ödeme yöntemini de müşterilerine sunuyor. Müşteri desteklerinin de oldukça hızlı olduğu söylenmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu