İçerik Ajansı
Günlük İçerikler

Temmuz Ayı Favorilerim!

Temmuz ayını geride bıraktık. Bu ay oynayıp dinlediğim, vakit geçirdiğim şeyleri sizler için derledim. Temmuz ayının en iyi oyunlar ve ...

Metin tabanlı Youtube derken şaka yapmıyordum. Alın size aylık favoriler serisi. Ama makyaj değil (Feelsbadman). En iyi oyunlar ve müzikler temalı bir favori serisi hazırlamak istedim. Hem de size yeni oyunlar ve şarkılar keşfetmenizi sağlayabilirim.

Temmuz Ayında En Çok Oynadığım Oyunlar VE En İyi Oyunlar:

1. Counter-Strike: Global Offensive

Maalesef. Hatta ilk 3 sıra kansere döndü. Benim gibi bir “indie sever” kanserlere geri döndü. Şu sıralar rekabetin olduğu oyunları tercih ediyor olmamın psikolojik açıklaması filan olabilir ancak. Ben yine de CS:GO oynamayanlar için ufaktan bahsedeyim; seri-seri maçlarınızı atabileceğiniz, arkadaşlarınızla birlikte takım olarak girebileceğiniz ve en iyi stres atabileceğiniz oyunların başında geliyor.

2. Fifa 17

Dedim ya kanser ayı oldu Temmuz. Sanırım en çok bünyeme zarar veren oyun. Tabi ki en iyi oyunlar listesine de dahil. Fifa 18 çıkana kadar… Birlikte oynadığım arkadaşımla bünyemizde kanser hücrelerini en diri hissettiğimiz oyun. Benim gibi sakin, kahvesini yudumlayıp loş ışıkta oyun oynayan adam bile kol fırlatır hale geliyor. Siz düşünün gerisini. Teşekkürler EA!

3. League of Legends

1 sene sonra! Aslında tam olarak oynamayı bırakalı 2 sene civarı olmuştu. Geçtiğimiz senenin Ekim aylarında bir 10 maç civarı atmıştım. Şimdi tekrar efsane yarım olarak da olsa geri döndü. Sebebi tabi ki yayınlar. Tek atan Sona kasmak dışında yaptığım fazla bir şey yok.

4. Another Brick in the Mall

İncelemesini de yaptığım mükemmel temalı oyun. Oyun henüz mükemmel olmasa da istediğim bir çok şeyi barındırıyor. Sürekli canım tek başıma bir şeyler oynamak istediğinde girip takılıyorum.

5. River City Ransom: Underground

Benim efsanem. NES’de oynadım lan ben bu oyunu! Yaklaşık 20-25 sene sonra yeni nesle indie olarak uyarlanan oyun. İlk olarak Kickstarter’da fonlandı, bu ay içinde de Steam’de satışa sunuldu. Tabi ki kaptım 2 adet. Olmuş hocam oyun…

Temmuz Ayında En Çok Dinlediğim Müzikler:

1. Lorde – Green Light

Lorde’den bayadır yeni albüm bekliyorum. Zira en son 2013’de o meşhur albümü çıktı. Ondan beridir hep bir single, film soundtrack’i vs takılıyor bizim kız. Yine single olarak çıkarttığı Green Light da bunlardan birisi. Ama bir şarkı üst üste ne kadar dinlenebilirse, o kadar dinledim…

2. Gjan – Wasn’t Easy

Bugünlerde çıktı. Çıkar çıkmaz bir 20 defa dinledim. Gjan’in eski şarkılarını loop’lamaktan gına gelmişti, iyi geldi bünyeme.

3. Gjan – Wild

Gjan’den devam edelim. Sürekli dinlememe rağmen öyle favorim olacak derecede değildi. Şu sıralar tekrar gönlümde zirveye oynamaya başladı. Niye bilmiyorum, dinleyesim geldi bu ay. Bu şarkı geçtiğimiz sene çıktı bu arada.

4. Noé – In the Dark

Dinlediğim en iyi melodi diyebilirim şuana kadar ki. Üst üste dinleme rekorlarımdan birisi de kesinlikle Noé’ye ait.

5. The Strumbellas – Spirits

İlk 100 listemi yapsam herhalde 99’u kadın olurdu. İşte o kalan 1 müzik üreticisi The Strumbellas oluyor. Eğlenceli bir müzik. Uzun zamandır dinlemediğim türden. Şu sıralar top 10 listelerini de zorlamaya başlamış kendileri tekrardan…

0%

Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı